Kırmızı ışıkta beklerken yeşil yanar yanmaz kornaya basan insan hakkında ne düşünürsünüz?

trafikte kırmızı ışıkta beklerken yeşil yanar yanmaz kornaya basan insan hakkında ne düşünürsünüz?

• Taksici-dolmuşcu olduğunu
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Acelesi olduğunu
    17% (3)40% (2)22% (5)Oy Ver
  • Erken boşaldığını
    28% (5)0% (0)22% (5)Oy Ver
  • Ruh hastası olduğunu
    22% (4)60% (3)30% (7)Oy Ver
  • Korna bağımlısı olduğunu
    27% (5)0% (0)22% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• normalde bildiğim yerlerde kırmızıda araç yoksa geçerim. araç varsa beklerim, öndeysem sarıyla birlikte geçerim. ama trafik varsa kimseyi yanıltmamak için kural ne ise onu yaparım. o yeşil yanmadan basanlar var ya arabayı yola paralel çekip önlerine parkedesim geliyor, henüz yapamadım:( trafikte sürekli korna kullanılması bir kere magandalık. benm yaşadığım yerde pek çalmazlar ama istanbulda kullandığımda o kornalar baş ağrısı sebebi olmuştu

0|2
    0|0
    • 1- istanbulda korna şart. belli bir seslikte ortamın dengesi bozuluyor.

2- istanbulda bildiğin yerden geçmeyi çok tercih etmezsin. arkadan eds ile fotoğraflı ceza geliyor.

3- arabayı yola paralel çekip parketme düşünceni, takdir ettim.

Kızlar Ne Diyor 15

• sadece yeşilde bassalar iyi. sarı ışıkta bile kornaya basana şahit oldum :))

1|3
    0|0
  • Bi "düt!" diye basmak vardir, bu iyidir, onundeki dalmissa baska tarafa bakiyorsa falan onu harekete gecirir.

Bide "DAAAAAAAAAATTTT!" diye vardir, sovme sebebidir, genelde acemi bayan soforler yada arabayi calan ergenler yapar..

0|1
    0|0
  • Türkiyede bu sorunu yasiyorum öküze ehliyet vermisler diyorum !

0|1
    0|0
  • D dedim.

0|1
    0|0
  • O insanın aklından şüphe ederım ne acelesı var :D gec olsun temız olsn anlamında Çok acelesı varsada Işıgı yaksın anLarızz :)))

0|1
    0|0
  • korna bağımlısı olduğunu.

0|1
    0|0
  • yeşil değil sarıda basıyorlar.hepsi maganda.galibiyet alınca havaya ateş açan zihniyetten bir farkları yok.

0|1
    0|0
  • Sabırsız, 1 dakika bekleyemiyorlar.

0|1
    0|0
  • C. Dikiz aynadan "ne var" bakisimi atar oyle devam ederim.

0|1
    0|0
  • E dedim

tipik turk oldunu da dusunurum..daha yesil yanmadan kornaya basanlar bile var..

0|1
    0|0
  • Ruh hastası olduğunu

0|0
    0|0
  • Acelesi olduğunu

0|0
    0|0
  • şuursuz dingil. vs..(buralar bipli)

0|1
    0|0
  • öndekinin ışığı görmediğini düşünüyo olabilir.

0|1
    0|0
  • Genelde düşünmeden hareket ediyorum:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ruh hastası olduğunu

0|1
    0|0
  • ben durum müsaitse önde bekleyenin yanından yeşil yanmadan geçip gidenlerdenim.

şimdi diyecekler ki vay trafik canavarı. arkadaş üç km görüş mesafesinin olduğu ve yaya geçişinin olmadığı bir döner kavşağa sırf belediyedenin yandaşları cukka yapsın diye ışık koyup trafik olmayan yerde trafik yaratırsan bazen frene bile basmadan kavşağa girdiğim gibi döner geçerim ben de

0|1
    0|1
  • zornacı olduğunu.

0|1
    0|0
  • d..l israfı oldgunu !

Bide karsıdan karısya gecerken iyice yanasark korna calp gecenler var ilerki kırmızı ısıkta duruncu g..tü skıya gelenlerde var

0|1
    0|0
  • sabırsız olduğunu düşünürüm.

0|1
    0|0
  • İnadına yavaştan hareket etmek isterim ama ötekilerin günahı ne diye düşünür söver söver giderim

0|1
    0|0
  • Acelesi olduğunu

0|1
    0|0
  • Bende onlara basmayı düşünüyorum!

0|1
    0|0
  • En önde olupta kornaya basan sığırlar var gerisini sen hesabet.

0|1
    0|0
  • yalnız olduğunu düşünüyorum..

adam basacak bişey bulamayınca korna ile tatmin oluyordur..

0|1
    0|0
Yükleniyor...