Liposuction (liposakşın) ameliyatı tavsiye eder misiniz?

şimdi soruyu bi arkadasım için sorucam ama bazı gerizekalılar ısrarla arkının arkasına saklanma, kendin için soruosun gibi yorumlar ypabilir..tekrarlıorum arkadasım için soruorum resimlerdende görüldügü üzere ihtiyacım yok benim ztn günün 9 saati spor salonundayım...gelelim soruya; bi arkım var kız, sporun s'sinden nasibini almamış midesinide pek tutamıo, dün sordu liposuction (liposakşın) ameliyatı olucam die ne düşünüosun dedi..bu operasyonu olmuş arkadaslar veya cok yakınları olupda gözlemlemiş olanlar lütfen yorum ypsın? zormudur kolaymıdır, tavsiye edermisiniz? basarı saglanıomu, komplikasyonları nedir vs vs...?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 4 satır full kendini açıklamakla geçmiş. Direkt konuya girsene abi.

Lipo yapılırsa aldırılan yağlar 1-2 sene içinde vücudun başka yerinde tekrardan meydana geliyor. Lipo'nun mantığı vakum ile yağ tabakasını emmek. Youtube'da operasyon videoları var izleyebilirsin. Vücut bu emilen yağ tabakalarının boşluğunu doldurmak için tekrardan daha hızlı yağ hücreleri üretiyor. Dolayısıyla bi' anda alınan yağlar zamanla geri geliyor.

Hadi bunları da geç. Lipo tehlikeli bi' operasyon. Bu işlem sırasnda ölenler var. Bence 3-5 ay spor yapsın daha mantıklı.

Üf gene çok uzun yazdım ya amaaan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence doğal yollardan kilo vermeye çalşsın.Sağlık konularını takip ettiğim dengesiz yaplırsa ciltte kötü bir görünüm oluşuyor ev geri dönüşü oluşuyor zaten dikkat etmezse.Beslenmesine dikkat ederek yüzerek fialn zayıflasın.Gerekirse hipnoza filan girsin ama liposuction yaptırmasın derim.

0|0
    0|0
  • olmadımda, 1-2 arkım var..götü yiyosa olsun ama cok kolay diilmiş..bi kere nolursa olsun adı ameliyat..yani narkoza maruz klıcak hertürlü bi kere..bide sorasında gene cok dikkat etmesi gerekio..gene yicek gene kilo alıcak..eger liposuctiondan sora bide lipoinjection düşünmüosa, yani bu 2.si için 1.sini olmayı düşünmüosa hiç gerek yok..bi boka yaramaz..dedigim gibi cektigi ızdıraba acıya degmez..hertürlü gene yaglanır spor yoksa antreman yoksa...bide cok azda olsa emboli olma riski varmış allah korusun..genede burda neden soruosun, arkın alsın randevu bi zahmet cerraha sorsun bunları veya istedigi bütün detayları..ona göre karar versin..ama dedigim gibi bu işlerin hakkı bu diil, düzgün beslenme artı spor..

0|0
    0|0
  • ben olmadım olanı da tanımam ama ameliyat bu illaki riskleri var illaki acı çekecek illaki zor olacak gerçi zoru üstünden çok zaman geçmiş hortlatayım ... noldu ameliyat oldumu bari)

0|0
    0|0
  • sarkıklıkların olduğunu duymuştum. Benim de bi kız arkadaşım olacaktı vazgeçti. Yakın bi doktor tanıdığına danıştı. Olma demiş. Yıllar sonra sarkıklık veya görüntü olarak farkedilcektir demiş. Bence kolay yol yerine madem spor yapıyosun tut onun da kulağından spora gelsin seninle. Ben de spor yapıyorum belki ona zor gelicektir ama zorlanmadan da güzellik olmuyor maalesef :)

0|0
    0|0
  • yağ aldırma yöndetiminin pek sağlıklı olmadığını duymuştum. şekil bozukluğu olabiliyormuş.

arkadaşına bir iyilik yap seninle takılmasını sağla. belki kompleks yaparda diyete ve spora başlar

0|0
    0|0
    • yok..1 ay geldi, sora cantayı falan attı bu iş bana göre diil diye..hiç o taraklarda bezi yok..ztn kardiyonun üstüne cıkıp telle konuştu o 1 ay boyuncada..

• endokrinoloji bölümüne gözüksün..

metabolizma hızına baktırsın.

kendine bir sevgili yapsın.

bir hayvan beslesin.

en azından suadiye sahile insin dolaşsın:D

• Ben faykk değilim.

0|0
    0|0
  • Kesin sen yaptıracaksın.Başarı sağlıyor ama midesini tutmuyor ve spor yapmıyorsa boşuna yaptırmasın.

0|0
    0|0
  • Riskli bunarada günde 9saat seni mükemmel yapmış süper fiziğin var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...