Onu deli gibi sevdiğimi bildiği halde rkek arkadaşını benim gözümün önünde gezdirmesi ne kadar doğru?

Benim onu deli gibi sevdiğimi bildiği halde ve yanına gittiğimde bir kere bile bir saygısızlık yapmadığım halde yeni bulduğu erkek arkadaşını benim gözümün önünde gezdirmesi ne kadar doğru ? Tamam benden uzak dur anlamına da gelebilir ama psikopat gibi kendi kendime büyüttüm ben bu sevgiyi.salak gibi hemde :( Dayanmak kolay öyle...

Bilirsiniz üniversite içinde bir kavga 6 ay uzaklaştırma demek.Bir kerede derse getirdi, niye beni tahrik ediyor? En azından benim biraz alışmamı bekleyemez miydi?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gidip çocuğa kullanılıyorsun de başka bir şey yapma o kurt kemirsin dursun onu.

0|0
    0|0
    • eyvallah :)))) çok ii fikir :)

• Yardımım dokunduysa ne mutlu böyle düşük hareketlere gelemiyorum. Benim de aynı durum başıma geldi çok pis yaptım. :D

• :D ayvallah :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sen umursamasan burnuna sokuyor olmayacak. Yavaş yavaş alıştıra alıştıra ne demek? İlk günler uzak durup sonraları biraz temas ederek falan mı? Herkes kendi hayatını yaşıyor yok böyle bir Dünya bunun alıştıra alıştırası da yok bence kendi hayatına bak başka bir aşk bul.

0|0
    0|0
  • Bence o kız seni deli gibi seviyor, yanındaki oğlanı da kullanıyor. Seni sevmiyor olsa umurunda bile olmazsın, sevgilisiyle keyfine bakar. Ama sevgilisini gözüne sokmaya çalışıyorsa içten içe seni kıskandırmak, kudurtmak istiyordur. Derdi hala sensin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen aldırmasan onun alışmasını beklesen olmazmı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...