Erkekler için de sarışının adı esmerin tadı mıdır kızlar?

Hani derlerya sarışının adı esmerin tadı peki kızlar erkeklerdede böelmi düşünürsünüz yanı bu söz erkekler içinde geçerli olurmu acaba sarışının adı esmerin tadımı şöyle örnek vereyım sarışın lardan kıvanç tatlıtuğ esmerleden kenan imirzalioğlu gibi mesela evet tüm kızlar cvb beklerim

Güncellemeler:
demekki ortalamayı baz alırsak türk kızlarının %80 ni sarışın %20si esmer seviyor buda demek oluyokı ağzının tadını bilenler %20 kesim :)))))
zevkler ve renkler tartışılmaz derlerya ee başka kim var fikir beyan edicek peki
e bu akşam kimler neyi tercih ediyor bakalım

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• kumrallar varken neden seçelim ki? Hem adı hem tadı.

1|0
    1|0
    • aha biri kumarl dedi işte o yüzde 20 lerin içinde olanlardan biri işini bilenlerden biri aferin kız sanaaa

Kızlar Ne Diyor 18

• Sarışın erkek candır :). Ama esmerse de renkli gözlü olursa iyi.

3|1
    0|0
  • ben kendim sarışınım ve sarışın renkli gözlü erkekleri daha çekici buluyorum. kıvanç tatlıtuğ'u beğenmeyen kız da gitsin hormon testi yaptırsın :D. zaten yoktur öyle biri, varsa da lezbiyendir aslında hehe

2|1
    1|0
  • mavi gözlü, beyaz tenli olsun da saçının rengi çok da önemli değil... ama esmer erkekten nefret ederim. kapkara hiç hoşuma gitmez.

2|1
    1|1
  • kıvançla kenan arasında kalsam, kıvanç derim

1|1
    1|0
  • Beyaz ten iyidir.

2|0
    0|0
  • Benim için esmer erkek 1 numara :)) Şunu da belirteyim Kıvanç gerçekten yakışıklı yakından görünce adam 4-4 lük afet gibi :) Ama tabii kii esmer erkek diorum

0|0
    1|0
  • Ikiside hoş değil bence

0|1
    0|0
  • sarışınlar belirli yaştan sonra çirkinleşiyor ama esmerler öyle değil.

0|1
    2|0
  • sarışın esmeer farketmez bence yeter ki adam gibi adam olsun illa sorarsan çağatay ulusoy

0|0
    0|0
  • Sarışından nefret ederim. Beyaz ten, mavi göz, siyah saç candır.

0|0
    0|0
  • kara kaşlı kara gözlü severım

0|0
    1|1
  • Bizim öyle bir takıntımız yok :-)

0|0
    3|1
    • nefes alsın yeter diyosunuz yani way bu olay kızlardada varmıydı ya öğrendiğim iyi oldu teşekkürederim

• Adam gibi adam olsun yeter

• renk ve tip ayrımı yapmam adam olsun yeter diyosun demek bu süperdi işte şimdı

• kıvanç tabiiii sarışın erkek hem lezzetli hem de meşhur ;)

2|1
    1|0
    • yaw lezetli olduğunu nerden biliyon hiç tattınmı anlamadım gitii

• tattım tabii. sarışın erkek ve erkeksi fizik inanılmaz bir şey.

• anaaammm korkdum senden iyiki ben sarışın deyilmişim ham yapar yersinsen yaa

• sarışın

2|1
    1|0
  • sarışın herzaman iidir.hele birde kuzey gibi maço olursa tadından yenmez :D

3|1
    1|0
  • sarışının hem adı hem tadı, esmerin tadı.

3|1
    1|0
  • Ben sarışın erkek severim. Kıvanç Tatlıtuğ inanılmaz yakışıklı... Kenan İmirzalioğlu'nun uzun bacakları dışında hiçbir artı yönü yok.

2|1
    1|0
    • uzun bacak artımıdır sizce ve neden desem

• iyi bayılmalar

• sağol :)

• evet esmertercihimdir ama kenan imirzalıoğlu iyi değil :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kenan abimizin yanında kıvanç kim yawww :)

0|2
    2|0
    • kenan'ı erkekler, kıvançı kadınlar beğeniyor hehe

• ya tolga kanka senden nerde yakışıklı o sarı çıyan yaw takma kafana boş verrrrrrr

• Tamam sakinim :)

• Ne esmer ne de sarışın hangisi az ise o da yakışıklı. bknz: Türkiye %90 esmer ve %90 sarışın seviliyor. bknz: Rusya %95 sarışın ve %90 esmer seviliyor. Asıl olay bundan kaynaklanıyor. Ama bana sorarsan kız dediğin bknz: link böyle olacak.

0|0
    0|0
  • dünyanın en yakışıklı adamı olarak brad pitt'i gösteriyorlarsa demek ki kadınların çoğunluğu sarışın seviyordur

2|0
    0|0
  • Seni o kategorilerde dair etmiyorlar ama ederlerse istisna çıkmış olur ortaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...