Arkadaşımın eski sevgilisi beni seviyor, onu kendimden nasıl uzaklaştırabilirim?

arkadaşımın eski sevgilisi beni seviyor ve ben ona karşı hiç bişey hissetmiyorum sürekli aryıp mesaj atıp duruyor bigün ısrarlarına dayanamayıp tklifini kabul ettim ve ertesi gün gururuma yediremeyip ayrıldım sizce nasıl kendmden soğutabili yada uzaklaştırabbilirrim...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sen terslersen yüz vermezsen o bir süre sonra yaklaşamayacaktır ki zaten..

0|0
    0|0
    • akla gelen tüm çirkinlikleri yaptım yok olmuo numaramıda değiştiremiyorum iş için kullanıyorum değiştremm de yıldım artık

Kızlar Ne Diyor 2

• biran evel kurtul yada arkadasindan vazgec cunku bu olay arkadasliga sigacak birsey degi.

0|0
    0|0
  • böyle gurursuz kızlar varmı ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hem arkadaşının eski sevgilisi hemde soğuksun zaten iyi yapmışsın bence hiç ilgilenme hatta ilgilenmeyi bırak gördüğünde illaki sana bakıyordur işte o sıralar acayip bir bakış at sıkılmış gibi tavır koy yani isterse sevgisinden ölsün yinede utancından yanına yaklaşamaz, eğer dahada ileriye gidebilirsen bune be ne kadar yüzsüz bir kızsın sen arkadaşım bitti sıra bendemi de :D:D:D yazarken sesli güldüm.

0|0
    0|0
  • yüz verme cevap verme tersle. iğrendir kendinden.

0|0
    0|0
    • bi tlfnda .. yapmadığım kaldı öyle böle bi kız diyil

• cevap verme. ilgilenme. arkadaşınada söyle konuşsun terbiyesizliğin lüzumu yok. katiyyen olmaz de.

Yükleniyor...