Diş beyazlatmak için ne yaptınız? White light kullananların yorumları neler?

dişlerim istediğim beyazlıkta değil beyazlatmak için ne yapabilirim ? white light diş beyazlatma ürününü kullananız var mı varsa yorumları alabilir miyim şimdiden teşekkürler

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana annemin akıl almaz yöntemini söyleyeyim ben denedim işe yarıyor cevizin dışında ki yeşil kabuk var ya onu damaklarına değdirmeden dişlerine sür 10 dakika falan beklet fırçala bu şekilde 1 hafta uygula bembeyaz oluyor dişler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dişlerin kendine özgü bir rengi vardır.Kahve türü içecekleri çok tüketmeyip düzenli fırçalıyorsan hiçbirşey yapmana gerek yok.Yazdığın türdeki ürünler hidrojen peroksit denilen bir kimyasal madde içeriyor.O da dişlere zararlı zaten.

0|0
    0|0
  • 200 tl yhe diş doktorları beyazlatıyormuss diş doktorları dışında beyazlatma ürünlerini tavsye etmem güvenme öyl şöylere

1|0
    1|0
  • önce dişleri beyazlatmak için daha doğrusu temizletmek için bir dişçiye gitmeni tavsiye ederim, sonra da düzenli olarak fırçalarsan eğer zaten onlar beyazlayacaktır. Ancak doğuştan diş rengin sarımsı bir renk ise zımparayla zımparalasanda çamaşır suyuyla ağzını çalkalasanda yine beyazlamaz. Diş beyazlatma fiyatları da tahminimce özelde 75-150 arası bir şeydir.

0|0
    0|0
  • her gün fırçala ve limon + yoğurt bol tüket doğal beyazlatma benim dişlerim yıllardır sigara çay kahve içmeme rağmen beyazdır ve çokta dikkat çeker birazda senden kaynaklı kişisel bakımım benim için önemli :)

0|0
    0|0
  • sıgnalın tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Bence beyazlatdislerini. com bu sitedeki area markalı diş beyazlatma setini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • berbat bişeyhiç bişeye yaramıyor, dişçiye dişlerini temizler devamlı fırçala yeterli

0|0
    0|0
    • dişçide diş beyazlatma ücretleri ne civarda beni bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler

• alt üst çene mi yoksa tek çene mi

• komple kaplama fiyatını sormuştum

Kızlar Ne Diyor 4

• ben dis doktoruna yaptirmistim ama en fazla bir iki sene tutuyor veya tutmuyor bile o zaman 300 tl verdim bembeyaz olmustu sigarayi birakmistim kahve cay zaten icmem. gecti simdi 3 sene sonra eski halinda ki sigaraya basladim ama sükür öyle sari degil dislerim ama bembeyazda degil

0|0
    0|0
    • hem dis etin icin hic saglikli degil dislerinde cok hassas oluyor ilk aylar cirkin bir sari degilse yaptirma bol bol fircala ve temizlet doktora.

• colgate maxiumum beyazlık diş macunu+fırçası+ağız bakım suyu+diş pastası 15 günde bembeyaz dişler tabi günde 3 kez kullan

0|0
    0|0
  • karbonat 10 numara

0|0
    0|0
  • diş beyazlatma yapıldığında eski halini alıyor diye duydum kuzenimde öyle olmuştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...