Şıpsevdi adam olur mu?

Zaten yazdım tekrarlamicam herkes ınt normal arkadaşlarını ekleyin sürekli onlarla mesajlaşıyorlar ne gerek var zaten arkadaşın o senin numarası belli ayrıca kadın erkek arkadaş olamaz diyorlar bunada kılım zaten bu yüzden erkekler marslı kadınlar Venüslü oldu duygularına hakim olamayan adam zaten adam değildir şipşevdi adam olurmu ?

Bu soru başlığı altında tartışalım derim ben bence ınt çevre edinmek için kullanılmalı çevreni çizmek için değil bi kahve içip 2 muhabbet etmek bu kadarımı zor geliyor millete artık en kalabalık nüfusa sahip ülkeyiz bizim bi akşamımız bile evde pinekliyerek geçmemesi gerekir

Konu flört oldu yanlış anlamasın erkekler :)

Bu arada Çin e nazaran ;)

Güncellemeler:
En çok şizofren vakası bizim ülkededirde psikologa gitmeye tırsıyolardır eminim

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• hee doğru dion

0|0
    0|0
    • Kabullenmekde cvba giden bi yoldur en azından sende ipin ucunu bulmuşsun

Ama sonuna gidicek cesaretin varmı ?

Buda senin sorun olsun

• sen neyi bilirsin ?

• :) haddimi bilirim. Bide bu sorunun cevabını

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• internetten 6 tane sık sık görüştüğüm konuştuğum 3-4 senelik arkadaşlarım var :) sevgilimde nettendi ve 9. ay olacak inşallah haftaya :) yani ben bunda bir sıkıntı görmüyorum fakat erkeklerle kızlar dost olamazlar. arkadaş olurlar birbirlerine dertlerini anlatırlar ama sık sık buluşmak sürekli 2 kişi takılmak sıkıntı yani sadece sen ve o sürekli gezerseniz başkasına aşık değilseniz ikinizde sıkıntı olabilir gönlünüz kayabilir diye düşünüyorm :)

0|0
    0|0
    • Olurlarda istisna olurlar diyosun çünkü ben hiç görmedim ayrıca istisnalar Kaide'yi bozmaz sonuç hala aynı eeee

• sen bu dünyada benim gibi empati kurup karşısındakini düşünen bi insanı zor bulursun ;)

• aynaya bakıyorum her sabah o yuzden millet hazır cevap olmus kimse konusurken dusunmuyor artık

• erkekle kadın arkadas olabilir, o konuda hemfikiriz ama samimiyet derecesinin ayarını kadın verir.

netten arkadaş olmaya gelince; erkeklerin büyük kısmı nette sanal seks, elleyebilecegi iki hatun derdinde. öyle görmediklerimizin bile bu sekilde olma ihtimali var, nabza göre şerbet durumu...aklı selim insanlar elbette var ama kendimizi korumak icin uzak durmak, kişisel bilgilerin ayrıntısını vermemek en garanti yol.

0|0
    0|0
    • O zaman bu int bi boka yaramaz diyosun nüfusda boş bu kadar boş insan bi kara parçasını doldurmuş işte

• herkes dedigin gibi degil. sen onların icindesin demek ki.

yok valla, muhabbette ediyoruz biz. hatta gülmekten karnıma agrılar girer. neyse bu sohbet hafiften kavgaya dogru gidecek. düsüncemizi sormussun ben de söyledim. iyi geceler dilerim.

• Sende bi sinir oldu bakıyorum benim tlf int girmiyor bende değiştirmiyorum kulaklıkda yok kardeş sen bi şu sinirinden kurtul bence

• internetten arkadslarım oldu ve dışarıdakilerden daha sağlamlaı bile çıktı içlerinden kızlar ve erkekler neden arkadas olamaz konusuna gelince ateşle barut yan yana durmaz ,şıpsevdi adam da adam değildir bana göre

0|0
    0|0
    • Sende istisnalardansın ama int arkadas oldu derken sadece int görüşüyorsan sayılmaz

Rüzgar esmedigi sürece ateşle barutda yanyana durabilir sizin bu sorununuz onlardan daha vahim

Belkide kendinize güvenmiyorsunuzdur bu bildigin kendine güven değil daha derindeki kendinden bile sakladığın kendine güvenmiyorsunuzdur

• ınternetten arkadas edılmez dıye bırsey yok ısterse edınılebılınır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum , internet arkadaşlığı tabıkı sosyal acıdan onemlı, orda bos durmaktansa arkadaslarınla bos olsada muhabbet etmek cogu zaman ıyı gelır ınsanın ruh yapısına .. Bılıyosun cogu ınsan bu zamanlarda bu rakam cok arttı, sosyal ortamlarda cok takılır vakıt gecırır oldular. Bu neden bılıyomusun ; insanlar artık cok degısık, supheci,detaycı,paranoyak v.s. Internet arkadaslıgında tabıkı erkek kız, kız erkek dost kanka samımı olabılırler ama bundan agzı yananlar bundan yakınırlar. Sen sen ol arkadaslarını ıyı sec

0|0
    0|0
    • Çok uzun cevaplar bunlar okicam diye çayım soğudu

• Tanımadan anlayamazsınki asıl int bi insanı nekadar tanıya bilirsin

Biz insanız en sonuçda yanlış yapmadanda dogruyu bulamayız

Yükleniyor...