Türkiye'de futbol nasıl sizce ve şampiyon kim olur?

Arkadaşlar öncelikle hayırlı cumalar olsun. Size göre ya da her takımın taraftarına göre en iyi oyun onun takımı olur ama tarafsız olarak bakarsanız sizce hangi takım şampiyon gözünüzde hangi takım daha iyi oynuyor bunu tartışalım. Zaten bu bazı kendini bilmez taraftarlar yüzünden kendilerini taraftar sana karaktersizler yüzünden türkiyedeki futbol ilerleyemiyor sergilenen olaylar yüzünden kalitemiz düşürülüyor

• Fenerbahçe
    20% (1)50% (5)40% (6)Oy Ver
  • Galatasaray
    60% (3)40% (4)47% (7)Oy Ver
  • Beşiktaş
    20% (1)10% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili #Hanzey kardesim sen ne kadar fb istiyor olsan da bence GALTASARAY alir ve haklisin ozellikle son saldiridan sonra futboldaki duzensizlik artti ve spor ahlaki kalmadi #kiniyoruz

0|0
    0|0
    • Ben net bu olsun demiyorum gerçekten hakkı kiminse o şampiyon olsun ister Fenerbahçe ister Galatasaray ister Beşiktaş kazananın hak edenin sonuna kadar arkasındayım eğer yanında olabilirsem konvoyu en başta çekecem 6m bayrakla kardeşim @amantanrimdidim sana katılıyorum #kınıyoruz

• Kardesim o zaman sen askerde olursun ama senin yerinede bayrak salliycam kim kazanirsa kazansin. Ve tekrardan #kiniyoruz

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaray

1|0
    0|0
  • Galatasaray'ımm ♥

1|0
    1|0
  • Galatasaray'ım.

0|0
    1|0
  • Fb...

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe
    olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaraylı biri olarak ülkemizde artık futbol izlememekten gayet hoşnutum. Oynanan oyun kalitesinden tutun yönetiminden oyuncusuna kadar şu takım iyidir bile demek istemiyorum. Bunun yerine spor zevkimi takım gözetmeksizin basketbol izleyerek tatmin ediyorum. Ne polemik var ne spor ahlakına aykırı şeyler. Verdiği heyecan da yanına kar kalıyor.

0|1
    0|0
    • Sana bu konuda katılıyorum yok taraftalral otobüs taşlar ya da silahlı saldırı yapar artık futbol kalitesi kalmadı ülkenizde basketbol heyecanı çok farklı çok zevkli

• Kalitesiz futbol
    Beşiktaş

0|0
    0|0
  • türkiyede futbol mu oynanıyor yoksa biz mi başka bir şey izliyoruz kimin şampiyon olacağı açıkçası beni ilgilendirmiyor gerçekten hakeden kimse o şampiyon olsun ancak türkiyede işler sadece sahada oynanan oyunla olmuyor dünyanın her tarafında olduğu gibi masabaşında dönen oyunları az çok tahmin ediyoruz o yüzden hakedende şampiyon olamıyor...

0|0
    0|0
  • Galatasaray

2|0
    1|0
  • Benim gözümde en iyi futbolu Beşiktaş ve Bursaspor oynuyor bu sezon. Bursanın şampiyonluk ihtimali yok. Beşiktaş'ın da düşük, son haftaya kadar çekişmeyle gider, 33. haftada Beşiktaş Galatasaraydan 1 ya da 3 puan alır, Fenerbahçe şampiyonluğa ulaşır diye bekliyorum ben.

0|0
    0|0
  • Şampiyon Cimbom yazdıracağız..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe..

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...