Hayatınızda bir çok kadın varken, ihtiyacınız olan kişinin yanınızda olmamasının nedeni nedir?

hayatınızda bir çok kadın varken, ihtiyacınız olan kişinin yanınızda olmamasının nedeni nedir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onun, beni istemiyor oluşu ya da varlığımdan bihaber oluşudur. Muhtemelen bu iki sebepten birisi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu sorunun anlamini anlamiyorum. "Etrafimizda bir çok kadin varken", yani bu soru kazanovalarami soruluyor? Herkes bilir ki bu tür insanlar çok yogundur. Bir de ihtiyacimiz olan kisi, yani sevgilimiz olmasidir herhalde, yanimizda degilmis. Kazanovalar için bile degil bu soru, kadin koleksyoncular içindir sanirim. Adam o kadar koleksyoncu ki sevdigi kizi bile yanina almayi ihmal ediyor! Cok komik bir soru...Ciddi cevaplayanlar da komik...

0|0
    0|0
    • sorunun anlamını anlayamadığınızı söylemiş ancak anlayamadığınız şey hakkında da bir sürü yorum yapmışsınız. cevaplayanlar anlamış olacaklarki kendilerine göre bir izahat yapmışlar. isterseniz sizin için biraz daha açayım soruyu. hayatnızdaki bir çok kadın ilişki içerisinde olduğunuz kadınlar değildir. sizi o veya bu şekilde seven, beraber zaman geçirdiğiniz, belki beraber olsanız evlenebileceğiniz ancak arkadaşlıktan öteye gidemeyen ve sizinde ihtiyacınız olan kadınla tüm bunları paylaşamadı

• "hayatinizda bir çok kadin varken", bunu sevgili olarak anliyorum, yani kazanovalar için bir soru olarak anliyorum ama süphem nerden geliyor? Bir kazanovanin burada isi olmaz diye saniyorum.

• biraz önce bitirememiştim sözümü bilgisayarın azizliğine uğradım. devamla şöyle..

sizi o veya bu şekilde seven, beraber zaman geçirdiğiniz, belki beraber olsanız evlenebileceğiniz ancak arkadaşlıktan öteye gidemeyen ve sizinde ihtiyacınız olan kadınla tüm bunları paylaşamadığınız aslında ona ihtiyaç duyduğunuz ve onun sizin yanınızda olmaması durumdur. kazanovalıkla tek ilgisi, sizde sorunun kazanova durumu algısı yaratmasıdır. buda profildeki fotoğratan kaynaklanabilir. geçici bir durumdur.

• fx in dediği yazacak birşey bırakmamış. he bir de ölmüş olabilir

0|1
    0|0
  • İbnelik

0|1
    0|0
Yükleniyor...