Dün akşamki kupa maçında Fenerbahçe - Mersin maçı sizce nasıldı?

Dün akşamki kupa maçında Fenerbahçe - Mersin maçı sizce nasıldı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğin Barcelona - Mersin maçı izledim ben nereye unutmuş top oynamayı.

edit : Fenerliyim. :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hakem içine etti

0|0
    0|0
  • Lig maçlarına verilen önemden dolayı rotasyonlu yani yedek ağırlıklı kadro ile çıkılan bir maçtı ve kadroya göre iyi maç oynadı diyebilirim takım defans birbiri ile nerdeyse hiç oynamamış bir dörtlü vardı orta saha desen tek kemik adam mehmet topal vardı a2 takımdan gelen uygar mert in katkısı da güzeldi gelişimi harıka...

Maçın sonucuna gölge düşüren bir karar var penaltı ve kırmız kart hakem hatasıydı ama hakem bu hatayı yapmasaydıda bu maçı mersin alamazdı...

1|0
    0|0
    • gec kalmışın biraz yoksa eig sensin :))

• Sorun değil dün tribündeydım :) 2. yarı başında 3-0 olunca maçtan çıkıp ataşehire arenaya gittik basket maçına sonrası yorgunluk nete vakit kalmadı

• Fenerbahçe bu sezon klasik futbol anlayışından uzak zaten. İkinci devrenin başında bir kıpırdanma gördük ama aman aman bir futbol oynamıyorlar. Ben şahsen 2 takımda gol atar 2.5 gol üstü olur oynadım kazandım, beklediğim bir sonuçtu.

0|0
    0|0
    • Türkiye'de hangi takım aman aman bir futbol oynuyor şimdi burada hangi taraftara sorsan kendi tuttuğu takımını en üste taşır

• Beşiktaş mı oynuyor güldürme kardeşim madem o kadar iyi oynuyordunuz kadıköyde neden top göremediniz ezildiniz Fenerbahçe top göstermedi size formanı cıkar konuş Gs de Ts de sizde kadıköyde top göremediniz anadolu takımlarına karşı oynuyorsunuz ve ligin başında aldıgınız gazla oynamıyorsunuzda ayrıca

• Ben Beşiktaş'ı savunmak istesem Bursaspor'u koymazdım araya. Sadece benim fikrim değil bu birçok futbol uzmanının. Neyse daha fazla uzatmayacağım.

• Iyi macti, hele o olayin sokunu atlatip maca adapte olmalari ayri bir beceri. Emenikenin 2 asiste karsilik yuhalanip ayni anda alkislanmasida ilgincti.

0|0
    0|0
  • Hedef bir milyon penaltı !!

0|1
    0|1
  • Bir Fener'li olatak penaltı ve kırmızı haksızdı ama hertürlü alırdık maçı zaten

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama hakem penaltıyı vermeseydi daha çok pozisyon gorebilirdik.

0|0
    0|0
  • Fener top oynamayı unutmuş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Penalti cok hostu..

0|0
    0|0
  • Resmen bir fiyaskoydu fener top oynamadı hiç

0|0
    0|2