Sonuc alamıyorum Spordan?

Adam akıllı spor yapıyorum ama Beslenme hiç yok Arkadaslar Yaptıgım cardiolar agırlıklar boşa mı gidiyor? 1 bucuk ay oldu bir gelişmee yok sadece güçlendigimi hisseediyorum ne yapacagım Diyetmi yapayım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa zamanda bir diyetisyene git ve tahlil yaptırır o zaten sana uygun diyeti verir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle, millet dakikası dakikasına takip ediyor ne yiyip içtiğini.

0|0
    0|0
  • Spor yapmak evet çok güzel bir şey ama sağlıklı yani temiz beslenmezsen bir işe yaramaz. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1,5 buçuk ay bb'de emeklemek gibidir. Yani bu süreç zarfında bir sonuç beklemek yanlış olur. Beslenme işin olmazsa olmazı. Daha yenisin ama ileride bozuk beslenme düzeni kaslarda dehidrasyona yol açar.

0|0
    0|0
  • Arkadasım olay beslenmede bitiyor nasıl besleniyosan osundur yani dengeli düzenli bir beslenme programı uygulamanı tavsiye ederim zamanla istediğin olur başarı yakalarsın 1 bucuk ay cok kısa bir süredir Zamanda bırakkmalısın

0|0
    0|0
  • bir işte başarılı olamıyorsan o işi tam anlamıyla yapmıyorsun demektir uyku ve beslenme bu işin yarısından fazlasını oluşturur

0|0
    0|0
    • nee yapacam kardşm

• sistematik olacaksın düzenli bir beslenme programı düzenli bir antreman disiplinin olacak özellikle antreman saatlerin düzenli olacak bir gün sabah bir gün akşam değil de ya sabahları ya da akşamları yapacaksın , vücudunu iyi tanıyıp ona göre bir beslenme düzeni oturtacaksın kolay bir iş değil

• diyet olmadan spor, spor olmadan diyet olmaz. ikisini bir arada götürmen lazım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...