En kolay kilo nasıl verilir?

Ya biraz kilom var aslında göbeğim yok ama bacaklarım çok Kalın oda biraz beni kilolu gösteriyo az bişey kilom da var nasıl kolay kilo verebilirim?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Doğru beslenme+doğru kardiyo+doğru dinlenme ve doğru çalışma diyebilirim. Kardiyoyu da kürek aletiyle yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba;

Daha 2 ay öncesine kadar 89 kiloydum ve gerçekten kıyafetlerim üzerime olmaz haldeydi. Spor salonuna yazıldım ve düzenli olarak su içmeye başaladım. 2 ayda 79 kiloya indim ve kardeşimin kıyafetlerini giyer oldum. verdiğim 10 kilo fazla gözükmeyebilir ama bu arada vucudumda sıkılaştığı için 10 kilodan daha fazla sıkılaştım. Hareketsiz bir hayatın varsa spora başlayıp bol su tüketmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sıcak su için.

0|0
    0|0
  • Spor salonlarında bisikletler oluyor. Ağırlığı biraz hafif yapıp pedalı ne kadar hızlı çevirirsen bacakların incelmeye başlar. Kalori yaktığın için kilo da verirsin

0|0
    0|0
  • alkali diyeti tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • İstersen yardımcı olurum ama tam uygularım diyorsan mesaj at yapamam diyorsan uğraştırma boşuna beni 20 günde 6-8 kilo

0|0
    0|0
  • Bence bunun cevabını biliyosun ;))

0|0
    0|0
  • Zayıflamana gerek yok sana bole olmakta çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • yemeyerek.

0|0
    0|0
  • düzenli yemek yiyerek yani dıyet uygulayabilirsinn hamurla alakalı herrseyden uzak durcksnn kesinlikle zayen fazla kilon yokmus zayıflayabilirsinn ancak öylee

0|0
    0|0
  • Boğazını tutarak spor yaparak :)

0|0
    0|0
  • Sürekli oturuyor halde olduğun bir hayatın varsa boşuna uğraşma veremezsin

0|0
    0|0
  • koşu yaparak

0|0
    0|0
  • Doğru beslenmeyi öğren, fitness yap en az 3 ay düzenli.

0|0
    0|0
  • Yüzme imkanın varsa düzenli olarak yarım saat yüz 1 ay içinde füüt bir fiçuta sahip olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Basit ama kısa yolu var

0|0
    0|0
  • gel bizim köye diyet yapmasanda olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...