Şimdiye kadar birinin size hazırladığı veya aldığı en ilginç hediye hikayeleri?

Hadi hiç üşenmeden yazın :) Mesela ben size örnekler vereyim;

-Uzun bir ilişkim vardı, 2.yıl hediyesi olarak kitap yazmıştım. Başkalarını anlatıyormuş gibi bizi anlatmıştım. En sonunda işte biz buyuz rüya gibi, masal gibi ama gerçek diye bitirmiştim. Baya uzun sürmüştü. Sonra kapağına da yıllar sonra olacak bebeğimiz için aldığım patiğin fotoğrafını koymuştum. Matbaada da çıkarttırmıştım. Süperdi:)

-2.bir hediye olarak bunu da bana karşı taraf yapmıştı. Örneğin ilk buluitumuz kafenin o masasına gitmiş, video çekmiş, tam bilmemkaç gün önce burda çıkmaya başlamıştık, şöyle hissediyordum, böyle heyecanlıydım falan diye. Sonra yemek yediğimiz yerlerden tutun beni ilk öptüğü yere kadar her yere gidip videolar çekmiş, konuşmalar yapmış sonra bunları birleştirmişti ve bana cd olarak vernişti. Bu da gerçekten etkileyiciydi. Daha var bende böyle.. Haydi sizler de varsa böyle anlatın da birbirimize fikirler verelim özel günler içiinn :)

Sizin yaptığınız, size yapılan, sizin yapmak istediğiniz veya yapılmasını istediğiniz bu tür şeyleerrr? :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sevgilime içinde kum olan bi yumurta almıştım ve bunu gül dolu bi kutuya koymştm ve verdikden sonra bunu hergün sulaman gerek dedim yumurtanın üstünü kırıp :) verdikden bir hafta sonra ayrılmıştık ve bana seni seviyorum demediğimden yakınıyordu ve hediyeyi verdiğimden yani ayrılmamızdan bi hafta sonra mesaj atıp çok özür dilemişti artık geçti :) bir hafta sonra o yumurtadan bi yaprak çıkmıştı ve yaprağında Seni Seviyorum yazıyodu .. Sordum hala saklıyomuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• oha nan millet romantiklikte aşmış yazar yönetmen belgeselci olmuş. hey allahım ben niye bu kadar odunum.

2|0
    0|0
  • Benim aldığın en ilginç hediye.merak ettim günah benden gitti.Doğum günümde dayım prezervat1f almıştı napıcam ben bunu dedim ( 16 yaşındayım) osıralar Cedrikten büyüğüm ama) hadi hediyenin devamına gidiyoruz dedi .Dayımın evine gittim orada bir bayan bekliyordu gerisi malum.herkese nasip olmaz böylesi .

0|0
    0|0
  • çakı

0|0
    0|0
  • Orjinal Boomerang getirmisti yillar once bir kiz arkadasim. Anlamini sen dusun demisti :)

0|0
    0|0
    • Anlamı sen beni ne kadar atarsan at ,yine yakana yapışırım bırakmam .kutulman imkansız benimsin ulan .gibi birşey.

• Anlamı çok iyiymişte onun ne olduğunu bilmiyorum :(

• bir kilo incir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...