Sallamadığınız bir kıza..

Başka birini sevmediğiniz için yemin edip onu ikna etmeye çalışırmısınız? Ve hergün ona mesaj aratmıştınız sıkılmadan?

Bunları yaptığınız bi kıza karşı ne hissediyorssunuzdur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• walla ben bu akşama kadar yapıyordum tam anlattıgını son 3-4 aydır ((: yha şimdi biz erkekler helede çekingen utangaç duygusal hani dışarda kız ayarlayamayacak kadar kız tavlamayı kendince bizimde anamız bacımız var diye düşünüp beceremeyen erkekler diğer beceren erkeklerden numara isterler varsa işte ver söz snn adını vermem falan derler alırlar numarayı kızın adını da öğrenirler alırken nerde oturdunu falann sonra başlar çaldırıp mesaj atmaya kıza hedefleri sizinle tanısmak arkadaş olmak ard niyet yok yahne he şu var ki sevmiyo tabikide tanımadan sevemez fakat alısmıs artık mesaj atmaya bir gün cevap gelcek umuduyla bekliyo dört gözle BENCE ŞÖYLE DÜŞÜN SENİ TANIMADAN SANA SADECE KARŞILIKSIZ MSJ ATARAK SENİ SEVDİĞİNİ SANAN BİR ERKEK KARŞILIK VERDİĞİN AN KİM BİLİR SNN İÇİN NELER YAPABİLİR ben mesela o kız cevap atsaydı bana çirkin dahi olsa onun için çok şey yapabilirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bi şeyler hissetmediğim birine böyle yapmam hiçbir erkekte yapmaz...

0|0
    0|0
  • Sen ne hissetmemizi bekliyorsan onu hissediyoruz.

0|0
    0|0
    • Bukadar aşıkla birden ugrasamam

• Biz herseyinizi cekiyoz ama -.-

• "İki zayıf hakkında sizi uyarıyorum: Yetim ve Kadın."

hadis i şerif

• ya gerizekalıyımdır ya da birşeyler hissediyorumdur

0|0
    0|0
  • Başka birini seviyorsam yemin falan etmem ama vericek gibiyse uğraşılır tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler iki dakkalık zevk için senelerini bile verebilirler, inanma hiçbirine

1|0
    0|0
  • Seviyom asigim yaniyom.

0|0
    0|0
Yükleniyor...