Vücut geliştirmeye başlayalı 1 ayı geçti sizce vücudum gelişiyor mu iyi yoldamıyım?

vücut geliştirmeye başlayalı 1 ayı geçti başlamadan önvce 1.91 boyunda 68-69 kiloydum şimdi 72 kiloyum bu zamana kadar 3-4 kilo aldım normal mi gelişiyormuyum bunlarda vücudum yan ve ön görünüşleri yandan hacimli gözükmek istiyorum ne kadar zaman sonra yandan hacimli gözükebilirim

vücut geliştirmeye başlayalı 1 ayı geçti sizce vücudum gelişiyor mu iyi yoldamıyım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Guzel kardeşim öyle bir ayda hemen gelişmez sabır gerektirir şu an alt yapını hazırliyorsun sporda 2. yılım anca fitleştim geçen seneki small tsirtlerim üzerime olmuyor ayrı özgüven kattı o ayrı tabi:D daha çok yolun var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeş son resimde yüzüne nur inmiş.

0|3
    0|0
  • 1. fotoğraf 3 kız evlendirmiş baba tipi. Klasik türk erkeğisin kaslı görünmek için yırtınmışsın resmen kilo vermeye çalışma yağlarını kas yap vitamin hapı iç

1|0
    0|1
    • 1. si kilo almaya çalışıyorum 2. sen Türk erkeğini beğenmiyormusun hormu görüyorsun 3. sü kaslı görünmeye çalışmıyorum ne var ne yoksa göstermek için kaslarımı sıktım

• Sinirli biriysen buraya böyle bir fotoğrafını atmayacaksın. Ha illa atacam insanların görüşlerini alacam diyosan yapılan yorumlara da sayğı duyacaksın

• ben senin "Yaran var ki gocunuyosun" lafına sinir oldum @Sudeerdm

• 1 ayda mucize mi bekliyorsun :) en az 9 ay sonra meyvelerini yersin yaptığın sporun.

0|0
    0|0
  • Atlet güzelmiş :-D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...