Bir ünlüye twitterda şunu yazdım ve cevabım gözüküyor.. büyük bir ihtimal cevabımı gördü..sizce ne düşünmüştür

"Benden uzak olsan bile seni kalbimde hissediyorum' yazdım ama tabikide ingilizce olarak..sizce bunu gördüğünde ne hissetmiştir.. bu kişiyi gercekten cok seviyorum ama öyle böyle değil..nerdeyse 1 yıl olucak..ve fırsat buldukca yazmaya devam ediyorum..

NOT: Bu ünlünün bir dizisi var.. bizler pek bilmiyoruz ama trt okul bunu yayınlayacak büyük bir ihtimal... ve bende türk hayranların ...'nın yayınlanması için elimizden geeni yapıyoruz ve seni çok seviyoruz yazmıstım aradan 1 saat sonra şirketi bu haberi duymus.. ve türk fanlarının facebook sayfasındaki adminlere ulasmıs.. sizi biliyoruz öğrendik asla pes etmeyin seklinde.. ve türk fanlarıda cok sasırdı bu druma bende cok sevindim yani..

sizce o anki düşüncesi ne olabilir ? :))

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Irki Ne bunun ?

1|0
    0|1
    • ırkı fotoda yer alıyor. :D

• ewet biliyorum onu gercekten cok güzeldi.. 27 fotomu ne var demi ? :D bende kişisel olarak anlamıstım.. :D özelden konusabilirmiyiz eger müsaitseniz :) bir kaç sorum daha olcakta ? :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bi bitmediniz... demiş olabilir

3|0
    2|0
  • muhtemelen g.t'ü kalkar

1|0
    0|0
  • kesin sana asık oldu

2|0
    1|0
    • dalga geçin diye sormuyorum bunları.. !

• Fazla bi sey hissetmemistir ayni seyi cok duymustur benzer sekillerde

1|0
    0|0
  • hiç umrunda olmassın senın gıbı bınlerce yazan vardırkı ona

2|0
    0|0
    • yazan vardır ama zannetmiyorum..

• yazık sana

içinde boş bir heves var

peki bu çocuk ünlü olmasaydı peşinden koşarmıydın

demekki sen çocuğu değil ününü seviyorsun

senin gibi zıpır kızların sonu hüsranla bitiyor hiç merak etme

0|0
    0|0
    • hayır ben onun ne karizmasını ne yakısıklılığını nede oyunculuğunu begenerek bu sekilde ilerlemiyorum.. szi ne düşünürseniz düşünün.. hiç bir sey imkansiz değildir..

• benim aklım fikrim kendime yeter.. bunu elestirmek kisenin haddine değil.. ben sadece soru sordum.. ve mantıklıca da cevap istedim..aklımı veya fikrimi elştirmenizi değil..

• tavsiyem sevgini hakedene ver

yoksa ileride çok sıkıntı çekersin

• Please Use it :(((((((((((((

link

0|0
    1|0
    • I think you have used. !

• sanırım sen kullanmıssın demek ! .. eger biraz zeki olsaydın anlayabilirdin..

• o cümle ole çevrilmez translate güvenme

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...