Karın kası isteyen biri tatlıdan tamamen uzak mı durmalıdır yoksa bir miktar yiyebilir mi?

Karın kası isteyen biri tatlıdan tamamen uzak mı durmalıdır yoksa bir miktar yiyebilir mi? Ben her gün bir tatlı kaşığı kadar tüketiyorum ama düzenli sporumu da yapıyorum çünkü eğer tüketmezsem sabahları enerjim olmuyor, yanlış mı yapıyorum?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• oyle bırsey yok herseyden ölçülü tuketebılırsın ınsanların dusuncelerını bosver omur boyu boyle yasayamazsın elbette amacın saglıklı ve duzenlı beslenmek olmalı bende spor ve kas yapıyorum mutlaka yıyorum dondurmada yıyorum kekde yıyorum ama oturup kocaman dılımler porsıyonlar degıl haftada 1 2 kendıme odul verıyorum sende oyle yapmalısın emın ol vucudun butun herseye ıhtıyacı var herkes kendı capında bırsey soyluyor :)

1|0
    0|0
    • çok doğru söyledin ve çok teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tatlı yani şeker. Karbonhidratı yaga dönüştürür ve kan şekrini yükselticektir kan şekeri düşüşe gecince kan yeniden şeker isticek ve acıkcaksındır o yüzden asla tavsiye etmem. ha illaki şeker ihtiyacın varsa elmadan incirden kayısıdan üzüm kurusundan karşıla.

1|0
    0|1
    • ama işte sabah meyve yemeyi de denedim o enerji gelmiyor. 1-2 çay kaşığı nutella, bal veya pekmez yemezsem çok enerjisiz oluyorum...

• Basit karbonhidrattan yani şekerden uzak durulmalı.

1|0
    0|0
  • Elvada tatlı Merhaba karın kasi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...