Neden bu şekilde değişmiştir acaba?

Bi çocukla konuşuyodum çocuk çok düzgün her şeyiyle tam adam gibi adam. Biraz çekingenliği vardı duygularını tam belli etmiyodu. Bi gün duygularını tam olarak söyledi benden hoşlandığını istediğini her şeyi söyledi. Ertesi gün konuyu açmadı sonra bi daha açlmadı bu konu. normal bi şekilde konuşmya devam ettik onunla ama çıkalım konusu geçmedi. ben buna belli ettim hoşlandğımı istediğimi ama o hiç konusunu bile açmadı. 2 gün önce mesaj attım neden bu şeklde değştiğini sordum uzun bi mesaj attım okudu ama cevap vermedi bana. Bende yazmıyorum artık. neden bu şekilde değişmiştir acaba?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim sizin anlattıklarınızdan ilk aklıma gelen: bu çocuğun size duygularını anlattığında sizde olumsuz bir durum hissetmiş olmasıdır. belki bakışlarınızdan belki yüzünüzü çevirmeden belki ses tonunuzdan belkide sizin fark etmediğiniz bir harekeinizden dolayı bu tavrı göstermiş olabilir. çünkü bu konuşmadan sonra size karşı olan tavırları değişmiştir. çekingen insanlar çok alıngan olurlar ve istenmediklerini hissettiklerinde bunu kendilerine büyük dert yaparlar. benim tavsiye onunla yüz yüze konuşmanız ve herşeyi açık bir şekilde sormanız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yazdıklarını okudum lakin bir ? var ortada yorum yapabilmem için önce şunu bilmek gerekiyor bence çocuk açılmış her şeyi söylemiş ertesi gün bir daha ses çıkmamış burada ertesi gün olmadan önce sen çocuğun söylediklerine karşın ne cevap verdin ? :) ona göre fikir yürüte bilirim sanırım :)

0|0
    0|0
    • ben de ona hislerimi belli ettim yani hoşlandığımı biliyodu söyledim

• Çocuk senden hoşlandığını söylediğinde , duygularını sana karşı ifade ettiğinde sen ne yaptın ? Senin tutumun çok önemli..

0|0
    0|0
  • ben sana bişi dicem ama inanmıcan bence o egosunu tatmın ettı senın elde edılebılecegını gordugu an vazgectı egosuda nal gıbı oldu halıyle

0|0
    0|0
  • cevabını ertesi güne bırakman sıkıntılı olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • ya baskası gırmıstır hayatına yada utandıgından böle yapıyordur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• komplex

0|0
    0|0
  • kompleksli olabilir.bazen erkekler kızı gözlerinde büyüttüğü zaman ,nasıl olsa kaybederim diyerek,korkup geri çekilmek yada kıza kötü davranmak gibi böyle anlamsız davranışlara giriyor

0|0
    0|0
  • Belkide sevgilisi olmuştur :/

0|0
    0|0
  • çok ilginç ya baskası onun telefonundan sana mesaj atmıs olabilir belki ya da cocuk mal :D

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır yada başka biri

0|0
    0|0
  • ya erkekler odun herşey beklenir

0|0
    0|0
    • İşinize gelince canım cicim gelmeyince odun kütük

• Sen sanırım sağlam bir odun yemişsin arkadaş kafana ondan böylesin anlaşıldı :D

• odun odun odun boşa demiyom

Yükleniyor...