Bayern Münih neden yenildi?

Dün akşam şampiyonlar liginde yenildiler ama ben kupayı alacaklarını düşünüyordun

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Münih fazla havalanmıştı portföyü kendine rakip olarak görmediler ama q7 gerçeğini unutmuşlar
    Almanya daki maç çok zevkli olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ribery robben siz bayern Münih ligde de kötü sonuçlar aldı
    bunlara shweinsteiger ve alaba da eklenince sonuç kaçınılmaz oldu
    bence Almanya da porto yu ezer geçerler panzer demiyolar boşuna :))

0|0
    0|0
    • 4-1 mi bitmişti tam hatırlamıyorum ancak buradan maç çevirmek zor olacak biraz hele ki portoya karşı hiç yemeden 3 gol atmaları lazım porto 1 gole atarsa 4-5 hatta atmaları gerekecek zor biraz...

• maç 3-1 bitmiş sanırım 4-1 dedim ama futbol tabiki ne olacağı bilinmez ancak bazen ummadığın taş baş yarabiliyor biliyorsunuz birde işin içinde iddia varsa 2 kez düşünmek gerekiyor eksikler gelirse b. münih zorlar portoyu 2-0 yakalar ama porto gol atarsa o zaman işler zora gider...

• evet 3-1 bitti maç.. aynen porto nun atacağı bir gol bayern in işini çok çok zora sokacaktır..
      bakalım neler olacak merakla bekliyoruz :)) @senol30 :D

• futbol bu elbet bir yerde teker patlıyor eksiklerde olunca ben açıkçası maçı izlemedim ancak Quaresma resmen şov yapmış 10 dakikada 2 gol atıp özetlerde gördüm... bugünde wolfsburg 1-4 yenildi kendi evinde napoliye...

0|0
    0|0
  • evlerinde portoyu coğaltır bence, roobben yok ribery yok daha ne olsun

0|0
    0|0
  • ouresma ouresma oley oley oley

0|0
    0|0
  • Q7 öyle istedi

0|0
    0|0
  • alacaklar zaten

0|0
    0|0
  • Eksiklerdendir. Evinde cevirir zannimca

0|0
    0|0
  • Senin gibiler yenilebileceğini düşünmediği için

0|0
    0|0
  • Kime yenildi

0|0
    0|0
  • savunmada amatör hatalar yaptılar. rövanş için hala şansları var tabi o kadroyla

0|0
    0|0
  • Kotu oldu munih i tutuyorum bende 3/1 agir yenildi portoya

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı senin iddaa kuponu yatmış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...