Squatın amacı nedir?

mesela bacağımı eritip aynı zamanda da sıkılaşmasına yardımcı olur mu bu işe yarar mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kalça ve bacak kaslarını çalıştırmaktır amacı. Squat'la hacimlenedebilirsin sıkılaşadabilirsin bunu sağlayacak olan hareket değil, hareketi hangi aralıklarla kaç tekrarlı setlerle çalıştığın ve tabi dinlenme & beslenme olaylarına hiç girmiyorum bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gibi gibi

0|0
    0|0
  • kalca yapıp sonra bak benim kalcam var deyip taytla gezmek amacı sonrada ne bakıyon uff slk

0|0
    0|0
    • ''bu pantolon çok dar ya tayt gibi'' diyip giymeyen birine bunu söylemen fazla komik :d ayrıca bir kızın kalça yapması sana onun kalçalarına bakma hakkını vermez adabınla yürü yolunda. insanları tanımadan da saçma sapan yorumlar yapma.

• cok fazl alıngansın bu bir ikincisi biraz mizah yaptık sana ithamdada bulunmadım ve ayrıca su tezden vazgecin gögsunu ac ama bakılması icin değil tayt giy kalca meydanda ama bakmaları icin değil pardonda tüm bunlar neden

• bir bayan aynaya baktığında kendini beğenmek isteyemez mi? onun bunun kalçasına bakarak kendinizi haklı görmeniz mizah konusu değil en azından benim için.

• kalçaları daha düzgün bir şekle sokmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat aslında popoyu dikleştiriyor ama bacağa da yararı olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...