Eski sevgilinizin aldığı giyim, parfüm vs gibi şeyleri kullanıyor musunuz?

Baylar bayanlar bi bakınız

baylar veya bayanlar eski erkek arkadsınızın veya eski bayan arkadaşınızın aldığı giyim , parfüm, vs gibi şeyleri kullanıyomusunuz?

Güncellemeler:
karsı tarafı hatırlamak için degil sadece alınmış kullanmalıyım tarzında bı soru canlarım :)

0|0
21|30

En İyi Erkek Görüşü

• hunhanrca kullanıyorum vallahı hıc cekınmem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Ben kullanıyorum valla.

Bir tane aplik, viski şişesinden bozma...

Bir de piyasada son kalan Yeşil Brute (Erkeğin özü! :D ) parfüm.

Tabi sıkmaya kıyamıyorum. :)

Kullandıkça onu hatırlıyor muyum? Yani evet onun aldığını biliyorum düşündüğümde.

Gördüğümde nadiren o almıştı da diyorum. 7 yıl olmuş. Hatırlatsam ne, hatırlatmasam ne. Neyse ne...

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmişse kullanırım,gitmemişse ya başkasına veririm ya da çöpe gider.

2|0
    0|0
  • ben kullanıyorum hatta onlar sayesınde yasıyorum dıyebılırım ;)

0|0
    0|0
  • Kullanırım tabi ki benim için bir sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • taaa lisede kız arkadaşım bana iron maiden brave new world sweat shirtü almıştı ara ara giyerim.. (2001 falandı la sene işte yaşlıyım ben)

0|0
    0|0
  • Birlikteliği sembolize eden yüzük vb şeyler değilse kullanılır tabiki. Şimdi kız arkadaşım bana saat almış atayimmi? Hediye sonuçta kim verirse versin.

2|0
    0|0
  • müsrifliğin alemi yok

2|0
    0|0
  • Duygularımın Yogun Oldugu Ama Bir Türlu Başlayamadıgım Biri Vardı. Bana t-shirt Almıstı. Hala Giyiyorum Bana verilen İlk Ve Tek Hediyem.

0|0
    0|0
  • şu ana kadar öyle parfüm ya da giyim ömrü bitti attım epey oldu zaten en son hediye alalı. ama bir iki ıvır zıvır var kullanıyorum halen. milli servet sonuçta

1|0
    0|0
  • Güncellemene hakikatli bir yorum yapmam gerekirse, ayrıldığım gün atarım. Hiçbirşeyine ihtiyacım yok... Bana '' kalbini ve gerçek sevgisini '' hediye etsin yeter...

0|0
    0|0
  • birşey yok ki, hep ben almışım.

0|0
    0|0
  • Zaten bir işe yaramazdı anca parfüm alır kahretsin, at çöpe :)

0|0
    0|0
  • kullanırım ve tarz ederım..bıdaha da degıstırmem...

0|0
    0|0
    • oldu ustunde kokcak ya:d

• alınan gıyım tarzı seylerıde ben yenı kıyafet alıcam zaman aynı turden almayacalısırım..parfum aynı olur..cerceve yada hedıye tarzı seyler nereye koyduysam orda kalır degısmez yerı.

• anladm:D

• Kullanmam... Onu bana tekrar hatırlatır ve unutmama ket vurur...

1|0
    0|0
  • Onları atarsam giycek elbisem kullancak saatim sıkacak parfümüm maclarda giyecek formam olmaz. Nasıl yaşarım sonra ben =(. Eski sewgili candir. =)

0|0
    0|0
  • Sonuncusunun bitane t-shirti kaldı kaldı onu da çok beğenmiştim sıkılırsam atarım ama bu zamana kadar çoğunu ayrıldıktan hemen sonra attım =)

0|0
    0|0
  • kullanmam. hatırlatmasın. hele parfüm asla.

0|0
    0|0
  • Ondan geriye sadece umutsuzluk kaldı.

0|0
    0|0
  • parfumler bitti yeni bir kız arkadas bulmalı:)

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Çatır çatır kullanıyorum. Iphone çöpe atılır mı hiç. Kıyamam.. :)

0|0
    0|0
  • yokki sevgilim

0|0
    0|0
  • giysileri bende kalmıs saklıyorum:D

0|0
    0|0
  • Çöüpe atarım ne kullanacam yaa:D

0|0
    0|0
  • Var ama kullanmıyorum onu hatırlatmasını istemiyorum o yüzden bir yere soktum nerde bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • olsa kullanırım

0|0
    0|0
  • kullanıcam tabii

eşyalara ekstra anlamlar yüklemek gibi bir kaygım yok.

0|0
    0|0
  • Yeni bitti düşün ne kadar çok kokusu sinmiş üzerime :/ ne aforizma ürettim la

0|0
    0|0
  • Yok hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• eveeet :D gullanıyom çok da iyi güzel oluyor :D ganimet

1|0
    0|0
  • hediye atmam.benim olur atık o kimin verdiğinin pek bi önemi yok.

2|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • nasıl ayrıldığıma bağlı hala benim için özel bir insansa arkadaşça ayrıldıysak kullanıyorum ama kalbimi kıran biriyse onu hatırlamak dahi istemiyorsam yakınım olmayan birine veriyorum.

0|0
    0|0
  • düsündümde eski sevgilim bana hic hediye almamis lan. vay öküz ya

1|0
    0|0
  • Ayrılıgın acısını ceektıgım zamanlar kullanmadım ama acım gectıkce anlamını yıtırrdı hersey sadece esya olarak gordum ve kullandım :)

1|0
    0|0
  • Evet kullanıyorum

0|0
    0|0
  • kullanıyorum tabı..

0|0
    0|0
  • hyr kullanmam

0|0
    0|0
  • bende bu konuda kararsızım eğer kullanırsam aklıma o gelir unutamam. atarsamda vicdanım sızlar sonuçta beni sevmiş almış para dökmüş o eşyaya bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır asla kullanmam.. kullanıldıkça akla gelir çnkü eski şeylerde hatrlanmak istenmez

0|0
    0|0
  • Kullan tabi ya o kullan diye almış:D Dibine kadar kullan:D ama onu hatırlatıyorsa boşver

0|0
    0|0
    • yok be umrmda bıledeğil :D

• kullan o zaman sonuçta o hediye senin için ve üzerinde düşünülerek alınmış birşey her hediye değerlidir bu yzden

• hiçbişey almadılar pintiler.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • aslaaa

0|0
    0|0
  • kullanırım tabii

0|0
    0|0
  • Neden kullanmıyım, eşşek yerine koymuş oluyorum göya (ego tatmınıne yarıyor)

0|0
    0|0
  • hiç kullanmam yakarım

0|0
    0|0
  • parfüm, giyim tarzı şeyler kullanışlı olduğu için kullanılabilir ama ben hatırlamamak için hepsini attım

1|0
    0|0
  • Sevgilim bende kilodumu istemişti vermemiştim.Sonra ayrıldık bana benden habersiz bir tane kilodumu çaldığını söyledi.Bilmiyorum artık ne yapıyor..

Ama ben hiç öyle şeylerim yoktur eski sevgili diye aldığı şeyleri atmam.Yani onların unutamamak gibi bir etki yapacağını sanmam ama..Kilodumu alan eski erkek arkadaşımın beni unutamayacağı kesin sanırım

0|0
    3|0
  • Evet kullanıyorum çünkü o umrumda değil.

1|0
    0|0
    • benimde umrumda degl ıhtıyacmda yok ama cok hoş bı derı ceket şimdi almasaymış nabalım dimi:)

• Boşver giy gitsin çöpe atacak halin yokya onla birlikteyken sana hediye olarak gelmiş o.

• haklısın canıım

Yükleniyor...