Siz erkekler.. nasıl kızlara kapılırsınız?

Siz erkekler sizi sevmeyen ama sizin sevdiğiniz kızlara daha çok mu kapılırsınız. bu durum sıkar mı sizi? yoksa karşılıklı duygular paylaştıgınız ama kızın kendini biraz daha ağırdan sattıgı kızlara mı kapılırsınız. anlatabilmişimdir umarım sorumu..

Güncellemeler:
yaslarınızıda yazarsanız cevaplarken arkadaslar. merak ediyorum acıkcası.. baska bir amacım yok.kafamdaki soruları netleştirmye calısıyorm

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Abi kadın dediğin kendini ağırdan satıcak. Oturmasını kalkmasını gerektiği yerde lafını vurmasını bilecek. Öyle herkesle konuşmayacak. Herkes ona yaklaşmaya cesaret edemeyecek. Arkadaşları özel olacak. Duruşu ile ben buyum diyebilecek. Gerektiği yerde de çıtı pıtı olabilecek. Yoksa öteki türlü cıvık oturmasını kalkmasını bilmeyen burnu havada insanı kimse sevmez...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben bana ilgisi olmadigini hissettigim birini seviyorsam onun bana bir sans vermesi icin bir sure ugrasirim cunku onu kazanmak icin oncelikle onun onyargilari ile savasmaliyim eger bunlari asamiyorsam ve o halen bana karsi ayniysa birakirim sonucta zorla guzellik olmaz.

0|0
    0|0
  • beni sevmiycek ama ben onu sevicem saçma geldi bana, ya sevsin yada o ilişki hiç olmasın zaten o tip kızlarlada işim olmaz hiç naza gelemem sevdinmide ömürlük sevicek öyle günlük haftalık aylık olmuycak tabi bu benim bakış açım herkezin düşüncesi farklıdır.

0|0
    0|0
  • selam

sorunuzu çok iyi anladım. bir erkek için değerli olan bayan daha ağır oturaklı kelimelerine dikkat eden ve konuştuğu kelimeleri seçen bir bayandır. çok güzel bir bayan bir erkeğin gözünde bir anda konuştuğu kelimeler sebebiyle çirkin bir hale gelebilir. o bayan artık çirkin bir bayan olarak görünür. güzelliği fazla ön plana çıkmamış ama konuştuğu kelimeler- hal ve hareketleriyle bir erkeğin gözünde güzelleşir.. o bayan artık o kişi için dünyanın en güzel bayanıdır.

0|0
    0|0
  • Vallaha ilkten ben universitede populer degildim sonra bi kıza aşık oldum yeşil gizluydu manken gibiydi beni gormezdi bile sonradan populer oldum 4-5 kiz arkadas yanima gelirdi onlarin arasinda o kiz da vardi ama hic birini sevmiyordum.Şimdilerde beni yeni teni fark eden bi kıza aşık oldum oda ilkten beni sevmiyordu ama sonra acayip bakismaya basladik.Bi kere ona el kaldirdi diye cocugu nasil dovmustum.Anliyacagin ben hep zoru sectim.Dikkat çektim :-)

0|0
    0|0
  • beni sevmeyen duygularımın karsılıklı olmayan kadını tınlamam bile yeterince az olan aşk duygularımı onunla harcayamam

0|0
    0|0

• Beni sevmeyen kızı ne kapılacağım ya. Kız dediğin kendini ağırdan satar ama çokta ağır olunca istiap hattini aşar. Sonra biz kaldıramayıp hararet yaparız.. :)

0|0
    0|0
  • bir kız beni çok seviyorsa güveniyorsa bende ona güveniyorsam kesinlikle bazı şeyleri anladığım akit benim sevgim oluşur ve psikopata bağlarım önüme kralı çıksa tanımam :D

0|0
    0|0
    • enteresan. böyle düşünen erkek varmı? şimdiki erkekler kendilerini sevmeyen kızların peşinde köle oluyorlar. sevenleri ise takmıyorlr.

• beni sevmeyen kimsenin peşinde koşmam ne işim olur bulunmaz hint kumaşımı dünyada 3.5 milyar kız varsa içinden elbet bizi sevecek değer verecek biri çıkar yani

• kizin kendini ağırdan saatti kizlar çünkü zoru severim :)

0|0
    0|0
  • Karşılıklı duygular paylaştığım,kendini ağırdan satmayan! biri :)

22

0|0
    0|0
  • Masum tatlı utangaç saf temiz bakımlı ilgilenen bana değer verene taparım

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter =)

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla 2. iönü muharebesınden bahseıyordun vallahı hıc bısı anlamadım =)

0|0
    0|0
  • ilgim olmaz. seviyorsa sevmesin

0|0
    0|0
  • Karşılıksız aşk zırvalıklarıyla uğraşamam,bul kafana göre birini raad et.

0|0
    0|0
  • Bana sadakatini kanıtlayan bir kızı tercih ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşk görmez ki sevileni bittiğinde görür aslını..

0|0
    0|0
  • Bence onlarda bilmiyo kimi sevdiğini :D

0|0
    0|0
  • umursamazlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...