Ağırlık antremanı ile sıkılaşma?

Arkadaşlar biraz kilo alıp vücudumun sıkı olması için salona yazıldım ağırlık çalıştırmaya başladılar. karbonhidrat ve protein tüketiyorum. ben kas yapamasam bile bu ağırlık antremanları vücudumun sıkılaşmasını yağlanmamasını sağlar mı? ve ben bu farkı ne kadar sürede anlamaya başlarım vücudumda? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayanların kaslanması erkeklere göre oldukça zordur. Ama toparlanıp sıkılaşabilirsin. Bu da yaklaşık 3 ay içinde kendini belli eder.6 aydan itibaren de gözle görülür farklar yaratır.

0|0
    0|0
    • 3 ay diyorsun en az evet öyle kas yapmak gibi bir derdim yok sıkı ve fit bir vücut olsun bana yeter açıkçası karbonhidrat tüketmem vücutta özellikle de göbekte çok yağlanmaya sebep olur mu?

• Hoca düşük ağırlıkla çalışmaktan yana değil pek

• Zorlamaktan yana olabilir. Kabulüm. O zaman çalışmanı yüksek tempoda tutmanı öneririm ve daha önce de demiştim, hareketlerin pozitifini seri bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Bu hem şekillenme de sağlar.

• Kardiyo yapacaksın yağ yakacaksın zaten sıkılaşacaksın ağırlığı fazla abartmana gerek yok

0|0
    0|0
    • İlk başta kilo almam gerektiği için bana kardiyo vermiyorlar ağırlık çalışması verdiler kas yapmak istiyorum birazda

• En az 1 senemi yiyecek bu iş

• Minimum 8 ay diyeyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...