Tanışmak için sizce ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar herkese selamlar... Bi süredir üniversitede bakıştığım tbiri caizse -nı fakültekesiştiğim- bi hatun var... aynı fakültede farklı sınıflardayız... ve hatunda fakültenin en popüler hatunlarından biri... haliyle araştırıyorum bi süredir... ama bana denilen şu.. hergün 1 erkekle gezen, tanışma tekliflerinin çoğunun reddetmeyen ya da edemeyen(nasıl bi kişiliğe sahip olduğunu bilmiyorum belkide kıskanıldıgından ötürü deniliyo da olabilir bunlar)bi insan... velhasılı kelam sınıftan bi arkadaşım vasıtasıyla o sınıftan bi elemana hatunu sordurttum.. ama benim arkadaşın arkadaşıda kızın şuan konuştuğu birinin olduğunu söylemiş... oda onlarla aynı sınıftaymış... biraz araştırdım çocuğu, kızın konuştuğu biri olduğunu söyleyen eleman, hesapta kızla konuşan elemanla can ciğer kuzu sarması... yani büyük ihtimalle konuşmuyolar bile... ve o sınıftaki herkeste doğal olarak birbiriyle yakın.. bi daha o sınıftan birine hatuna haber gönderme ya da sordurtma gibi bi şansım yok... ve hatunuda işin açığı fakültenin ortasında yakalayıp zor duruma düşürmek istemiyorum.. olabildiğince gizli kalsın istiyorum... sizce nasıl bi yol izlemeliyim tanışmak için ? (Hatunun facete donuk şuan)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• karmaşık biraz :S araya kimseyi katma derim. onun bulundugu ortamlarda fazla bulunmaya çalış seni farketmesini sağla öncelikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beynim yamıştı.

0|0
    0|0
  • bence uğraşma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum öncelikle ufak bir karakter analizi yapabilirsin. Gelenlere nasıl tepki veriyor, kimlere karşı samimi davranıyor. Daha sonra bu yoldan çıkarak ona usulünce yaklaşmayı deneyebilir ve konuşabilirsin diye düşünüyorum. Tabi takdir senindir...

0|0
    0|0
    • idşte işin kötü yanı öyle bi şansım yok... sürekli uzaktan izlemek durumındayım.. ve maalesef o sınıftan hiçkimseyle bi samimiyetim yok... ve tek gezmiyo hiç bi zaman nasıl yakalayabilirim sence ? ya da başka napabilirm ?

• Ne olursa olsun kendin dostum

• peki şöyle bişi yapsam... bizim ufak boylu sevimli bi arkadaş var... onu yolladım diyelim...gitse deseki bizim böyle böyle bi arkadaş var... diğer insanlara karşı rahatsız hissetmeni istemiyo... o yüzden bizzat yanına gelmek istemedi tam ders saatlerinin ortasında kalabalıkta... çıkışta eğer müsait olursan seninle konuşmak istiyo gibilerinden bişiler söyletsem ?

• Bu sorunun nasıl bir matematiği var çözemedim kim kime belli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...