Ne yaparsınız kızlar ne söylersiniz o kişiye?

Sorum bayanlara.. iyi aksamlar cümleten..

ayrıldığınız erkek belli bir süre sonra sizi arayıp, sizi takip ettirdigini söylese kimseyle konusamazsın hala benimsin dese , ve siz onu yaptıgı hatalar yüzünden terk ettiyseniz bu durumda ne yaparsınız?

seviyosunuz ama hayırsız oldgunu biliyorsunuz, sonu olmayacağını biliyorsunuz .. ve hataları yüzünden eskisi güveniniz yok ona karsı..

ne yaparsınız kızlar ne söylersiniz o kişiye?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• valla önce hemen kestirip atmam gecmişi boşverir bir şans daha tanırım ve onu bir deneme sürecine sokarım bana karşı yaklaşımına konuşmasına verdiği sözleri tutup tutmadığına ve en önemlisi sorumluluklarını yerne getirip getirmediğine çünkü ancak bu şekilde anlarsın sana değer verip vermediğini baktın hersey ters gidiyor hemen arkama bile bakmadan uzaklaşırım ve unutmak için çalışmalrım başlar.

1|0
    0|0
    • haklısınız , fakat biz ayrı sehirlerdeyiz ona 2. sans vermiştim bi süre daha devam ettik hersey güzeldi sonra bir yalanını yakaladım , yetmedi verdigi sözü tutamadı bazı nedenlerden dolayı .. sonra yine bitirdim , simdi de içki içiyormus hergün , bilmiyorm kafam aklım cok karısık inanın .

• baskasını mı bir daha böyle sevemezsin :) evet bunu düşünmen cok normal herkes öyle düşünür ama bak bide şu var ben onu sevdiğimi zannetmişim ya bunuda diyebilirsin ve diyeceksin unutma bunu

• haklısın sanırım alıskanlık yada takıntı yaptım şu an emin deglm , ins sen haklı cıkarsın :) cok tsk ederm allah razı olsun bi nebze rahatladm sayende:)

Erkekler Ne Diyor 4

• eger bu ayrılıkta onun kendınısını toparlandıgını dusunursen don ona... cunku ayrılıklarr yapılan hataları hatıırlatır pişmane ettirir ve ayrılıklar aşkı kuvvetlendirir...

1|0
    0|0
    • haklısın da o kenedeni içkiye vermiş ,

• ben uzulmeden yapamıorum malesef.. o kız bana 3 yıl once bekaretını bıle verdı... ilk ben dokundum ona kız benım her seyıme katlandı ve ben onu cok udum cok kırdım cok yordum.. sımdı bende cok pismanım ama ne yapcamı bılmıorum benımle gorusmek bıle ıstemıo hattınıda deıstırdı benı bu kadar seven bunu nası yaparı 3 yıl yasadımız evde yalnız kalıo sımdı :S

• döner belki nasip

• Irkçılık yapma bize de sor.

0|0
    0|0
    • sende cevap verebilrsn tabiki :)

• Herzaman söylerim bir cinnet bütün sorunları kökten çözer

0|0
    0|0
  • olmayacak duaya amin deme bence;)

0|0
    0|0
    • neden öyle söylediniz peki.

• Dalından şüphe ettiğin ağacın, gölgesinde soluklanmayacaksın...

• haklısınız

Kızlar Ne Diyor 10

• Heee laa heee derdim...Havlayan tehdit eden çok gördüm,onları yemezler...Şimdi ne yapıyorum diye bir sorardım,cevap gelmiyorsa yeni sevgilimle elele geziyorum derdim :)

0|0
    0|0
  • Takip ettirmek mi, savcılığa suç duyurusunda bulunurum.

1|0
    0|0
  • Havlayan köpek ısırmaz der suratına kapatırım telefonu.

1|0
    0|0
    • ama seviyosun hataları yüzünden terk etmiştin, :(

• Biz ilk kez ayrıldık sanırım sonda olacak.

• bosver ben 2. sansı verdgme bile pişman oluyorum bazen

• yeni bir sevgilim var çok belalı peşimi bırak diyebilirim

0|0
    0|0
  • seviyorsam zaten dayanamam. sevmiyorsam onsuzda yaşayabiliyorsam cat kapatırm yüzüne.

0|0
    0|0
    • ama seviyosunz da hataları yüzünden güveniniz sarsıldı, ve hayırsız biri olarak görüyosunz , cvreniz onaylamıyor ..

• affetmiyor gibi davranırım. ki hatalarından vazgecip düzeldimi anlayayım diye. yine tavrrımı degiştirmezdim heralde. kapatırdım telefonu bakalım ne kadar anladı hatasını diye. sonra uğraşlaara cabalra göre affederdim.

• git burdan.

0|0
    0|0
  • sifon bir kere çekilir.

0|0
    0|0
  • kıçım kalkar

0|0
    0|0
  • senden mi korkacam ne yaparsan yapp görelim bakalım..

0|0
    0|0
    • bnde korkmuyorum ne senden ne takip eden o sahıstan dedim

• sakın başlama aynı şekilde devamı gelir hayatını daha da beter eder.. ama bir şekilde çözüm yolu bulup sen de onu korkut peşini bırakmasını sağla...

• haklısınz bitince üzülsemde sonradan daha cok üzülecegm biliyorm

• sonu yoksa boşa kürek sallama anlamı olmaz.. yaşamıştım ne aileme uygundu ne ben onun ailesine geleceği yok falan.. daha çok acı çekmeden bitir sonra daha zor olur..

1|0
    0|0
    • bizdede aynı durum... ama seviyorum diyor sonra hep hatası oluyor üzülen ben oluyorum

• bazen aklını dinlemek en iyisidir.. ama yinede sen bilirsin..

• haklıısn

Yükleniyor...