Siz olsanız ne yapardınız?

sevgilim beni çok sevdiğini falan söyler her zaman. fakat 5 gündür ne ses var ne de seda, mesaj atıyorum cevap yok arıyorum cevap yok. sizce ne olmuştur. geçenlerde de iki gün aramamıştı. benmde canm sıkkındı hiçbir şey olmamış gibi konuştum sonra uykum var deyip kapamıştım. bu sefer ararsa nasıl tepki vermeliyim..? yada bitsin mi demeliyim. çünkü normal sevgilileri görüyorum birkaç saat aramasa kıyamet kopuyor.. ben ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
şimdi aradı arkadaşlar.. çok yoğunmuş bayram yüzünden fasa fiso işte market açtıda kendine.. ne yapsam ne olsa bilmiyorum. neymiş telefonu çıkarck zamanı yokmuş.
acaba diyorum ki bende bir kaç gün telefonumu kapasam mı.. çünkü arkadaşalr öyle böyle değil bu üçüncü kez oluyo öncekinde nerdeyse iki hafta aramamıştı.. sonra iki gün bu seferde 5 gün..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• onunda bir şeye canı sıkkındır bir problemi vardır belki..pat diye ayrılmak olur mu yaa!

0|0
    0|0
    • ama tek mesajı yeter yaa.. benden anlayış bekliyoda o hiç anlayış göstermiyo. dedim anlayışsız olsam bu kadar sakin olmazdım emin ol..

• ekledimm

Erkekler Ne Diyor 2

• Direk ayrılarak bişe kazanamazsın. Fırsatını bulup konuşabilirsen :) bi sor neymiş durum. Ama 5 gün de az bi süre zarfı değil

0|0
    1|0
    • işlerim yoğundu diyo.. akşamları geldiğindede çok yorgun oluyomuş. ya abi ben gebrsem uykusuzluktan hayır o telefon açılck diye bi tarafını yırtar ben açmayınca sorun olur..

• Bize anlattığın gibi ona da anlat ve cevaplarına dikkat et. Sen tüm samimiyetinle yanlışlarını söylemene rağmen o tersliyosa Sende baya bi ters çık. Ayrılmaya kadar gidecek ztn

• diyorum sen anlayışlı ol bizene başkalarından diyor. zaten bunun sonu pek hayırlı görünmüyo seni çözemedim diyp durdu..

• sen yanmısın kızım ya bu nasıl bi odunluktur :)

0|0
    0|0
    • :) neden yaa

• teşekkürler.. seviyorsam beklemeliyim.. yani beklicem sabredicem ama daha fazla sürerse bu.. sonu pek hayır değil gbi geliyor.

• e yani sende insansın onun kafasızlıgıdr oda

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla üstüne düşmeyin sizde onun size verdiği gibi değer verin market açmış olabilir sizi gerçekten seviyor olsa 1 dakikası olsa bile arar haber verir kapatır

0|0
    0|0
    • evet işte bende bu yüzden ne yapsam bilmiyorum sorumsuzluğu artıyor gün geçtikçe..

• evet sorumsuz olduğu kesin yapabiliyorsanız sizde umursamamaya özen gösterin

• Nedenini sormadın mı hic ona?

0|0
    0|0
  • bitir gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...