Ne olacak bu fenerin hali?

Antalya ikinci golu de buldu sloru 2-0 yapti.. hem de kadikoyde !

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• alexi içimizde gidişinden sonra çok büyüttük, alex varken bu sezon fener çok mu iyi oynuyordu ? her yenilgiden sonra alexin gidişine veya aykut kocamana suç atmaktan bir an önce herkesin vazgeçmesi lazım. aykut kocamana başarısız diyenler neyin kafasında ben anlamıyorum zaten. adam 2 yılda alabileceği kupaları aldırdı başarısız sayılmaz. her maçtan sonra günah keçisi birileri ilan ediliyor. medya fenerbahçeyi bitirmeye çalışıyor. 47 maçlık seri bozuldu. bir gün bozulacaktı zaten. bazılarında zaten kuyruk acısı var belli. adamlar 6 maçtır maç kazanamıyorlar medya ses çıkartmıyor. şimdi yarın gazeteleri görün aykut kocamana nasıl tepki yağıyor ?

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha ikinci yarı var.Fener Kadıköyde kolay kolay yenilmez.

0|0
    0|0
  • aykut teknik direktörse bende supermanım ,gazla oynuyor bizim takım sanki lpg taktırmışlar sezon başında ama iyi oluyor aykutun değerini anlıyorlar bizim gördüğümüzü bazı fenerbahçelilerde görür belki

0|0
    0|0
  • daha iyi günleri.alex gitti bize bişey olmaz piskolojisiyle kastılar bi iki maç ta..iki hafta sonra gör asıl ;) ALEX ..

0|1
    0|0
  • antalya güzel oynuyo ya.hayret

0|0
    0|0
  • Dedim ben başta. Bu gece kavga çıkacak.

"10 ölü, 20 yaralı."

1|0
    0|0
  • 3-1 yenilmiş çok mu yani:D

0|1
    0|1
  • feneri bilmem de sanki bana bu sene anadolu takimi sampiyon olacak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • O değilde, senin hangi takımlı olduğunu merak ettim bak şimdi ; Kendinizinde bok yolunda gittiğini biliyorum çünkü , ek olarak her gün galatasaray , trabzon, beşiktaş yeniliyorda hiç konu açılmıyor dalga amaçlı, fenerbahçe yenildimi direk konu . :) Nedir sizde ki bu ip*elik kıskançlığın hali.. Her neyse cevaba gelelim mühim değil aslanım uefaya yoğunlaştık şu aralar tabloda birinciyiz ya hani. Hatta uefanın resmi sitesindede fenerbahçemiz aldı yürüyo ya hani mühim değil.

0|0
    0|2
    • avuntu style :) gizlenmene gerek yoktu bu yorum icin:)

• Cevap veremezsin aslan neyse sıkıntı yok uefanın resmi sitesine gir ve bak. Yenildik helal olsun antalya spora nede olsa galatasarayada koyuyolar bjk yede trabzonada. Hiç sıkıntı yok tablomuzda ilerliyoruz grurla.

• soruyu ben sordum cevabi sen vereceksin. kac mac sonra yenildi fener sahasinda ? bunun cevabini bulursan neden baslik oldugunu da cozeceksin. ha gayret

Yükleniyor...