Üniversite bitirmiş abilerim/ablalarım bakar mısınız ?

Ve ya okuyan her neyse. Şimdik yarın matematik vizem var açılışı yapıyoruz. Max 4 soru soruluyor diyorlar inanasım gelmiyor öyle mi ?

Birde ek olarak lisede ki gibi herkes kendi sınıfında mı oluyor yoksa dağıtılıyor muyuz. Bazı arkadaşlarım kendi sınıfın diyor bazıları dağılıyorsunuz diyor. Kafam karıştı sanırım okuluna göre değişiyor.

Bu vizeler hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim..

Güncellemeler:
25 soru. :O ve sonuç yanlışsa doğru yaptığın yere kadar puan vermiyor o soru 0 puan oluyor. Neyse ki haftaya ertelendi. Hani 4-5 soru nerede 25 tii nerede.. ):

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• okuluna hocaya göre degişir. ortak ders ise matematik karışık sınıflara bile ayırabilir. farklı sınıfta olacaksın. vizelerde soru sayısı cok olmuyor genelde.

hocaya baglı

1|0
    0|0
    • Ortak ders evet o zaman dağılacağız yani ımmm. İnşAllah az olur ya.. Teşekkür ederim..

• Yok klasik ya bizde şaşırdık kaldık valla bende burada cevapları okuyunca falan en fazla 10 tane bekliyordum :S

• gecmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin hocanın kaç soru soracağını biz bilemeyiz. hocan öyle dediyse doğrudur. Her hoca kafaya göre takılır lise gibi değil. Sınava gireceğiniz sınıfların numarası yazılır evlat. :) Mesela yarın matematik sınavına 100,101,102 nolu sınıflarda girecekseniz. İsteyen istediği sınıfta sınava girer. Başka bölümden kişiler de aynı sınıfta olabilir. Hadi başarılar sana...

2|0
    0|0
    • Benim sınıfda 101 :) Çok teşekkür ederim bilgi için...

• Yalnız ben olsam itiraz ederdim. Çünkü dört soru çok az özellikle matematik gibi bir sınavda. Kapsam geçerliliği düşük olduğu için yapılan sınav, tam olarak amacına uygun olamaz. Bunu da sana eğitimci yanım söylüyor. Sınav kazık olursa bahane olarak böyle söylersin. :)

• Ahaha iyi taklit tamam öyle yaparım :)

• okuluna göre değişir birde hocasıan göre bizimki bi bakardın test yaprdı bi bakardın tek soru sorardı. dağıtırdı bizi aynı sınıfta olmayabilirsin.

1|0
    0|0
    • Anladım. Lisenin gözünü seveyim ya bu ne böyle. :) Teşekkürler bilgi için.

• 4 soruyu bırak bizim çoğu sınav 1 sorulu oluyor. Tek soru 100 puan ama cevabı 3-4 sayfa oluyor. Sınıf olayı ise dağıtıyorlar bizde ama başka okullar farklı olabilir.

1|0
    0|0
  • kopya hazırlayacak sırasına, seni gidi çakal :) bize soracağına üst sınıflara sorsana her üniversiteye ve her hocaya göre değişir bunlar. ille 4 soru diye birşey yok.

1|0
    0|0
    • 1 haftadır okula gitmiyorum ki tatil falan derken 8 gün sonra okula gideceğim sorduklarım ise her kafadan birşey diyor :D Yok ya ne kopyası kopya çekecem ama beynimden bir yazmısım beynime.

• Matematikte sonuca bakılır. Nasıl çözdüğün önemli değil. :)

Haftaya ertelenmesi senin adına iyi olmuş, sevindim.

1|0
    0|0
  • sınavına hocasına göre değişir bu soru sayıları..belli olmaz yani..sınıf olarak ise genelde dersi gördüğümüz sınıflarda yapardık sınavları..değişyor sende zamanla öğrenirsin hangi hocanın nasıl olduğunu..

1|0
    0|0
  • Tabi bakarım.

Maksimum 3 soru da sorulur, inan artık lisede değilsin. Genelde hangi sınıfın nerde sınava gireceği belirlenir zaten.

Bir de vize notlarını her zaman yüksek tutmaya çalış, çalış ki finalde rahat edesin.

1|0
    0|0
  • vizeler ne ara basladı abı yaa

1|0
    0|0
  • soruyu bilemem de sınava girecegi sınıf panoda asılı durur.ordan bakar gidersin sınıfa.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Max 4 olmaz hoca sana 1 soru verir altında 9 şıkta veriri kalakalırsın öyle.Sınıflar listelenmiiştir sınav programının altında.Bölümün nerede sınava giriyorsa sende ordasın.

1|0
    0|0
  • Canım üni.ye ve bölüme göre , hocaya göre değişir bunlar :)

1|0
    0|0
  • soru hocaya kalmış 4 dediyse 4 sorar heralde soru değişiyor yani ..herkes aynı sınıfta olmuyor bazen sınıfında oluyorsun ama dağıtılıyor mesela 15 kişi farklı anfiye 15 kişi farklı anfiye gönderiliyor bazende tüm sınıf aynı anfide başka bölümlerdeki kişilerle giriyorsun

1|0
    0|0
    • Hoca kaç soru soracağını söylemedi bunlar arkadaşların tahmini :) Teşekkür ederim bilgi için.

• rica ederim 4 soru olmayabilir ama soru sayısı değişiyor

• Okuldan okula değişir dagıtılıyoruz biz.Adam bir soru bile sorar.

1|0
    0|0
  • he baktık gülüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...