Erkekler, Beyler ben spor yapıyorum ve sorunum var?

Spor yapıyorum, 2 günde bir. hafif göbeğim var ama zayıf ve kaslıyım ince kemikliyim boyum 175 kilom 72. bazen problemler oluyor evde spora gitmeme durumum oluyor o gitmediğim 6-7 günde felaket şekilde sanki hiç spor yapmamışım gibi bütün pazularım, göğüsüm, omuzlarım sönüyor hemde sıska görünüyor, yetmezmiş gibi birde göbeğim gülle gibi oluyor şişiyor bune ben anlamadım. ben artık kaslı olmakta istemiyorum, normal bir fizikte olmak istiyorum. ne yapmalıyım.

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana öyle gelir o psikolojik bir durum sporu bırakıcak olursan evde mekık sınav dısarda kosu ıle fit durmayı çalıs beynın de sürekli şu söz geçiyor '' Spor Yapmadım Kesin Kilo Alıcam, Göbegim Cıktı Ne hale geldim gibi...'' bunlar tamamen psikolojik tir

0|0
    0|0
    • bu olabilir, ama aynadada sönük görüyorum kendimi. resmen göbek çıkıyor kambulaşıyorum bişeyler oluyor sanki mutasyona geçiyorum.

• hocam keşke öyle olsa vallahi bende şaşırıyorum. şişko bir yapım yok. sadece alkolden dolayı hafif göbeğim vardı. 4-5 gün spor yapmadığımda geri çıkıyor hemen. yapıncada 2- günde hemen eriyor. bu gariplik nedir. kime sorsam ekmeği kes, bunu kes şunu kes diyorlar. metabolizmammı bozuk ne bu anlamıyorum.

• Metobalizma bozuklugu asırı kılo almaya kılo vermemeye yol acar anlattıgına gore sorun yok psikolojik

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor o şekilde olacak bir şey değil ki. Haftada en az 3 kez fitness başladıysan gitmek zorundasın.

0|0
    0|0
  • iyisiniz

0|0
    0|0
    • kilo olarak mı? kilom oyuma göre iyi ama o kiloyu göbekten alıyorum kollarım felan zayıf

• ben 20 senedir yapmıyorum

0|0
    0|0
    • spor yapmaya başla bidaha bırakamazsın.

Yükleniyor...