Baba ne yaptın böyle?

2 aydır konuştuğum bi kız vardı. Ve bi kaç kez buluştuk. İyi zaman geçirdik bence. Bana bi akşam mesaj attı ve babasına durumumuzu anlatmış. Babası da durumu uygun bulmamış kısacası. Benimle arkadaşlık yapmasını istemiyormuş. Annesiyle konuştum daha önce. Aramız çok iyiydi. İlişki bitti . Sizce asıl sebeb ne olabilir. Babasının isteğiyle bırakması doğal mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet normal hayatımda bir sürü insan var bu şekilde bırakan. Hatta birisi de kuzenim her gün hüngür hüngür ağlar ama babasının istekleri onun için daha öncelikli. Şimdi bu karakter meselesi ailesine düşkün olan bir karakterde olabiliyor. Annesiyle konuşarak bu sorunu halledebilme şansın varsa büyük kazançtır bana göre üstüne gitmeli annesinden çekinmeden yardım istemelisin.

0|0
    0|0
    • annesi ile konuşup olacaksa olmasın bence, ne bileyim içimden gelmiyor böyle davranmak. Gurur de başka bi şey de , bilemiyorum tam olarak. Yaptıklarımı görsen , bu kadar mi değerim mi var diye söylemiyorum her defasında

• Sonuçta sen babasına kıyasla daha geri plandasın bunu böyle düşün ilerde sen de baba olacaksın kızının böyle davranmasından daha güzel ne olabilir? Hayatta hiç bir güzellik kolay kolay hakedilip kazanılmıyor bunu unutma ne mutlu sana ki babasının sözünü bu kadar dinleyen bir kız bulmuşsun bu zamanda hem de. Bence kaybetmemek için çabala derim. Ne kızlar var ki sen daha iyi bilirsin bir erkek olarak. Ben erkek olsam ve senin yerinde olsam tersine onu kazanmak kaybetmemek isterdim.

Kızlar Ne Diyor 2

• babasının durumu istememesini bahane ediyor olabilir. gerçek anlamda ise babasının görüşlerine sadık olabilir ama bu onu mutsuz bir hayatın beklediğini gösteriyor. insan kendi seçimleriyle yaşamalı.

0|0
    0|0
  • Doğal ve ötesi :)) Kız akıllıymış ailesini dinliyo her olayda takdir ettim aynı ben :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi bırakmasa sen askerde olsaydın o zaman bırakırdı. Böyleleri çok bulunur; yırtık dondan çıkar gibi çıkarlar.

0|0
    0|0
  • Babadan sopa , anneden terlik yemeyi göze alıp ilişkiye devam etmeliydin.

0|0
    0|0
  • Babalar hep böyledir kızlarının erkek arkadaşı olmasını istemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...