Size göre hayatın anlamı nedir?

Yaşama sebebiniz, sizi ayakta tutan şey nedir? Hayatınızdaki hangi şey sizin hayata bağlı kalmanıza sebep?

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• üremek için yaşıyorum. soyumu devam ettirmek için. beni hayata bağlayan şeyi ise hiç karıştırmayım şimdi :D

0|0
    0|1
    • ahahhhaha :D qoptum qoptum :d ama iyi cevap seçsemmi die düşüncelerdeyim :)

• sen bilirsin tabi... :) açık ve net. yürekten konuştum seçmesen bile düşünmen yeter :P

• ahhaa züper züper ..bn bunun üstüne en iyi cvbımı seçerim :D tabii katılmasamda :D:D sırf dürüst olduğun için :)

Erkekler Ne Diyor 19

• yok . hiçbirşey

bir an önce pılıyı pırtıyı toplayıp göçsem diye bekliyorum

0|0
    0|0
  • Başarı. Bu yalnız para kazanmak anlamında değil. Neyle ilgileniyorsam onda başarılı olmak

0|0
    0|0
  • hayatın bir anlamı yok bence .doğuyor büyüyor çoğalıyor ve ölüp enerjimizin biryerimizden çıkmasını bekliyoruz.ama o ara da anlar var tabiki ve ne güzel dir o anlar:)anıları oluşturan...

0|0
    0|0
  • erkekler için sex, kadınlar için, içinde aşk olan bi sex :)))... bana gelince ben idealist bi adamım ideallerim beni ayakta tutar, her zaman bi hedefim vardır ve her adımım ona ulaşmak içindir...

0|0
    0|0
  • bir sen

bir ben

bir de bebek :)))))))

0|0
    0|0
  • ailem

0|0
    0|0
  • Yemek yemek, su içmek beni ayakta tutuyor. Hayatımın anlamı da sanırım daha iyi yemek yemek, daha iyi şeyler içmek.

0|0
    0|0
  • sen ismini mi değiştirdin :))

soruna da cevap vereyim

hayatın tek bir anlamı vardır ''hazırlık''

ebedi hayata hazırlık

0|0
    0|0
  • Ey hayat! Ölüme şükret, seni, onun yüzünden seviyorum

0|0
    0|0
    • güzel :) düşünsene insanın hep böle yaşadığını..dünyanın sonunun olmadığını düşünsene bi..ne kdr çekilmez bir hayat olurdu değilmi_?

• Hayattan zevk almak.

0|0
    0|0
  • Hayattan zevk aldıgım için yasşıyorum

0|0
    0|0
  • anlamsız hiçlikte yaşamak...

0|0
    0|0
  • beni hayatta tutan tek varlık 8 yaşındaki kızım, onun dışında hataımın hiç bir anlamı kalmadı

0|0
    0|0
  • Çalışmak, Mücadele etmek. Kötü şeylere rağmen aynı dogrultuda ilerlemek için uğraşmak.

0|0
    0|0
  • yaşama sevincim.

0|0
    0|0
  • sebeb bir sürü. ama aslında sebeb yok . sebesiz sevmelerden biridir yaşamak

0|0
    0|0
  • bu zamanla değişir..

örneğin; yaşama sebebim, çocuğum olacak yıllar sonra..

0|0
    0|0
  • Hayatımın anlamı GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • iyi yaşamak, mutlu olmak, hayatın mümkün oldukca zevklerinden faydalanmak. iyi, mutlu insanlarla beraber olmak. dolu, eglenceli renkli insanlarla arkadaş olmak. zevkli, biraz zorlayıcı, sanatsal ugraşlarda bulunmak. saglıklı olmak guzel olmak, iyi hissetmek, uyumak. bence bunlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayatın anlamı ; yaşadığın yıllara göre değişir ...

1|1
    0|0
  • şuan kariyere odaklanmış durumdayım beni ayakta tutan bu ve birde aşk

0|0
    0|0
  • Kendim için yaşıyorumm doyasıya eğlenmek ,uçmak,kaçmak , adranelin yaşamak ,ağlayana kadar gülmek için yaşıyorum :))

0|0
    0|0
  • Hayallerim. Ama gerçekleşmezse ne olur bilemiyorum yada gerçekleşirse hayalim kalmaz yine ne olur bilemiyorum. Sonum iyi değil gibi geliyor açıkcası :)

0|0
    0|0
  • anneeeeeeeeeeem !

0|0
    0|0
  • Ölüm Korkusu Nihaha :D Ölmek İstemem Hayatınızdaki hangi şey sizin hayata bağlı kalmanıza sebep? bu bana sorulmaz

0|0
    0|0
  • ılk oncelıkle babam ve annem hayata baglı kalmamın sebebı daha sonra sevgılım bana bu hayatta heyacan veren kısı dostlarımda yasadıgım hayatın eglence sebebi hepsinni çok seviyorumm..(:

0|0
    0|0
  • hayatin anlam,i hayati sevmek cilgin olmak yasadiklarinin sevdiklerinin yaninda olmasi guzel anlardir

0|0
    0|0
  • kızlarım olmadan önce sadece yaşama sevincim ve eşimdi. şimdi kızlarım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim..

0|0
    0|0
  • demet akalın.

0|0
    0|0
  • ailem

0|0
    0|0
  • Çocuklarım

0|0
    0|0
  • Kendim

0|0
    0|0
  • benim :)) ben istediğim sürece mutluyum istemzsem mutlu olurum sadece istediklerim hayatımda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...