Yavşayan kadın modeli nedir, nasıl oluyor?

yavşayan kadın nedir sevgiliniz olmadığı halde size durmadan mesaj çekenmi sizinle sürekli konuşanmı sizinle zorla sevgili olmaya çalışanmı nedir bu yavşayan kadın neye göre yavşayan kadın diyorsunuz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek hayatta hiç karşılaşma ihtimali olmayan birine telefonda cilvenin kralını yapan hatundur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bir insana ilgi göstermeyi yavşamak olarak görmek cehalettir.

0|0
    1|0
  • bak bu soruyu tuttum ve sorulması gereken özel bir soru. yavşayan kadın dediğimde aklıma ilk gelen şey; sevgili budalası erkek peşinde koşup duran, ağzı bozuk küfürbaz, vücudunda bisürü dövmeler olan, sokaklarda haldır haldır kırıta kırıta yürüyen, sigara elinde dolaşan, bi dediği öbürünü tutmayan, sakız gibi nereye çekersen oraya uzayan, yavşamışın önde gideni yani..

0|0
    1|0
  • Yavşayan kadın genelde sevgilin oldugunda sana yavşayandır.

0|0
    0|0
  • kişiliksiz

0|0
    0|0
  • En illet kadın modelidir arama dersin arar tüm sosyal medyadan seni takip eder bi de Trip atar üstüne. Yavşayan kadın budur

0|0
    0|0
  • güzel olmuyor, sevmiyoruz. ben en azından. o dediklerine ilgi gösteren olarak bakıyorum. yavşayan kadından ziyade yavşayan insan modeli vardır kafamda. sevmem. sevmediğimi de belli etmekten imtina etmem.

0|0
    0|0
  • Durduk yere sık sık yanımıza gelip bize dokunan bi yerlerini göstermek için çabalayan ve oto b.ka gülen kız yavşaktır.

0|0
    0|0
  • Bütün ilginin kendi üzerinde olmasını isteyen, orasını burasını gösterip de pek de vermeyen kadın modeli.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığı halde yavşayabilirsin telefon numaram 05...45

0|0
    0|0
  • Yavşak diye bir kelime çıktı. Onu anlamak için bile uğraşmıyorken buna hiç kafa yormam

0|0
    0|0
  • Bence yavşayan kadın yoktur yavşak erkek vardır

0|0
    0|1
  • Mavi Jean'de tanıştığım bi' kız vardı. Oranın çalışanı. İlk buluşmamızda koluma girmişti. Iyk bi' bırıltı geldi bana ya. O ne öyle sırnaşık sırnaşık...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşı taraf umursamadığı halde yanına giden sohbet etme çabası göze batan yapmacık sırıtışlarla yapmacık hareketlerde bulunan dövülesi kadın tipi. Ama erkekler bayanlara el kalkmaz diye bişi yapamazken bende hanımlığımdan ödün vermediğim için bişi yapmıyorum bence gereksizler :)) Sana gelince 5 mesajına 1 mesaj atıyorsa yol yakınken geri dön :))

0|0
    0|0
  • şark kurnazlığı yapmaya çalışan bir zülbiye kadar itici olamaz hiçbiri

0|0
    0|0
  • Genellikle yavşayan kızlar sürekli erkeği sevgili olalım diye zorlarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...