Bana çok bakmasının sebebi ne? sevmese bakar mı?

Yatağında uzanıp bana bakıyordu hep.. DalmıŞtı işte.. Niye çok bakıyordu sizce?

Bayramlaşmak için evine gittim sabahın 9 da.. Bayramlaştık sohbet ettik geldim..2 haftadır ayrıyız. crikin bulsa yada sevmese beni bakarmı yinede?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence muhakkak bu seçimler mümkündür, gerisi bir kombinin arkasina düsmüs toplu ignedir...

1- Oturdugunuz odada tam arkanda bir futbol takimi postere bakiyordu yada mayolu kiz postere yada yaris arabasi posterine.

2- Sana bakiyordu çünkü cinsin onunkinden farkli, belki annesine benzetti seni yada kiz kardesine, belki çok sevdigi bir aktrise benzetti seni, belki Mona Lisaya benzetti seni yada bir reklamda gördügü bir kiz..

3- ayni odada sevmedigi birisine bakmamak için sana bakarak kaçmak istedi.

4- O çocuk belgesellere çok bakar ve hayran, sürekli dikkatlice bakislari var, kipirdamayan cisimler meraki var.

5- Belki o gün boynu tutulmustur, kafasini baska yere çevirmeye güç çekebilmis olabilir.

6- Sibel Cana çok benziyorsun.

7- Seni begeniyor

0|0
    0|0
  • Ördeğe bile bakan varsa...

1|0
    0|0
  • İlk paragrafı okurken roman okuyorum sandım.

İnsan hoşlandığına bakar. Sevmese sıradan biri olursun.

1|0
    0|0
  • Yatakta nasıl sana bakıyor anlamadım.. O sana bakarken sen neredesin onu hiç anlayamadım..

2|0
    0|0
    • oturuyodum karsisinda koltuktaaaa

• ya kac senelik sevgilisydim ama

• İlişki eski olunca bu kadar rahat mı olunuyor yani.. O haldeyken insanın aklına başka şeyler gelir bir kere.. Bence çok da anlamlı bir bakış olmamış senin düşündüğün gibi en azından..

• Bakar. Belki Alışkanlıksındır onun için. Bakmak ve görmek arasındaki farkı anlamak lazım. Sana bakıyor ama seni görmüyorsa sadece alışkanlıksındır. Sana bakıyor ve baktığında kalbini titretiyorsa gözleri parlıyorsa işte o zaman seviyordur.

0|0
    0|0
  • +18 bakıssa bakar..uzgunum cevap ııcın

0|0
    0|0
  • keinlikle sizden hoşlanıyor erkekler hoşlanmadığı elektrik almadığı kimseye bakmaz

0|0
    0|0
  • Yatalak mı arakdaş ? Bi kere ole değilse saygısız misafir gelmiş ole yatılır mı ?

0|0
    0|0
  • Bu olay evdemi oldu anlamadımm?

0|0
    0|0
  • Arkadan başk birisi geçiyordur o anda ona baka kalmıştır.

0|0
    0|0
  • Bakmazdı yanında bile bulunmazdı

0|0
    0|0
  • Severse bakmaz.Sevmiyorsa bakar,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...