Kas yapımı ve sıkılaşmak?

167 boya 41.8 kiloyum 50 kilo olmak için spor salonuna yazıldım hem kas yaparım die ağırlık antremanı çalışıyorum. fakat merak ettiğim nokta bu süre içinde kas yapamazsam bile vücudum sıkı ve fit bir hale gelir dimi ağırlık çalışmaları sayesinde 50 kilo olup göbeklenmekten ya da bir yerlerimin et dolmasından korkuyorum. bilenler yardımcı olursa sevinirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• belli bir programa dayalı çalışıyosan ve protein takviyesi ALMIYORSAN problem yok.

0|0
    0|0
    • Hoca çalıştırıyo ikinci haftam ve peotein takviyesi almıyorum antreman günlerinde 1 kez antreman öncesi karbonhidrat ve proteşn beraber tüketiyormm kahvaltıda 2 yumurta yiyorum balıj tavuk vs ama çok proteine abanmıyorum amacım aşırı bir kas yapmak değil 9 kilo kadar alıp sıkı ve fit bir vucuda sahip olmak

• Ekmek şeker yok benim hayatımda zaten yaklaşık 1 senedir sadece kahvaltıda 1 dilim çavdar ekmeği yiyorum o kadar

• spor durumu? 1 ay öncesine kadar

Erkekler Ne Diyor 4

• Ordaki hocalar yardimci olur sana hangi aletleri kullanacagini falan söyler zira bazilari sadece genelde erkeklerin kullandigi makineler oluyor kaslarin sertleşmesi için falan

0|0
    0|0
  • e tabiki dogal olarak dostum

0|0
    0|0
  • bn yardımcı olabilrim banayaz

0|0
    0|0
    • Ne gibi?

• bu sana baglı anrtmana beslenmene uyku bunalr cok önemli bn yatımam gerek kaslarım dnlmnmes ve büyümesi gerek kaslar uyukene buyur

• Tm teşekkür iyi geceler

• Kilo alırsın hocaya amacını söylersin oda sana aldırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil calisip beslendigine bagli tatlim

0|0
    0|0
Yükleniyor...