Fitness salonu seçerken nelere dikkat etmeliyiz? fitnessa başlayacagim tavsiyeleriniz neler?

Fitness salonu seçerken nelere dikkat etmeliyiz? fitnessa başlayacagim tavsiyeleriniz neler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç farklı kriter olabilir ama mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Şöyleki, salon kişinin evine uzak olmamalı. Uzak olması salona gitmeyi zorlaştırıcı ve motivasyonu azaltıcı bir unsur olabilir. Salon aletler ve istasyonlar bakımından yeterli olmalı. Belki salon çok büyük değildir ama yeterli sayıdaki donanımlı ve eski olmayan alet iş görecektir. Salondaki eğitmenler gerçekten işin ehli olmalı. Doğru hareketler yaptırıp insanları doğru yönlendirmeliler. Bunlar bir salonun olmazsa olmazı.

Fiyat ise kişiden kişiye değişebilecek bir unsur. Ben geri planda tutuyorum. Salonun temizliği tabiki önemli ama hiçbir salonda görmedim ki kişiler aletlerin üstünde tepiniyor, ortalığa tükürüyor. Her salon kirlenecektir, hele de gün içinde. Burada önemli olan salondaki eğitmenlerin kişilerin havlu kullanmasına ne kadar dikkat ettikleri. Havlusu olmayanları görmezden gelen salonları tavsiye etmem tabiki. Göz göre göre hastalık çıkartabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Temiz olmalı.
    Bol sayıda kız olmalı:))
    Havuzu olmalı...

0|0
    1|0
  • Disiplinli azimli ol yemene içmene dikkat et önce. İlk günlerde Fazla zorlama kendini

0|0
    1|0
  • alanın genişliğine kişi sayısına hocaların davranısına vb. dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• temiz olsun, eğitmenler diplomalı olsun, bir diyetisyen ve bir sağlık görevlisi bulunsun, evle iş arasında yol üzerinde bir yerde olsun (kaytarmayı azaltır)...

0|0
    0|0
  • 1. Sapık bir hocanın olmamasına. (Başıma geldiği için spordan soğudum)
    2. Uyguladıkları programa (Seni çok zorlamamalı ama kolay da olmamamlı)
    3. Malzeme yeterli ve temiz olmalı
    4. Alanı geniş olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...