Merhaba arkadaşlar benim sorum sırt ve belim ile alakali nasıl daha fazla bel oyuntusu oluşabilir ( resimli )?

Evde kendi çapımda spor yapıyorum oyuntu o kadar belli değil pilates ten sonra oldu sadece bel ve sırt kaslarna yönelik ne calsblrm nokta atışı yapck bir hareket

Merhaba arkadaşlar benim sorum sırt ve belim ile alakali nasıl daha fazla bel oyuntusu oluşabilir( resimli )??

Güncellemeler:
Ya bu kadar azmı ks de spor yapan ://

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• Şuana kadar ne yapıyorsan ona devam et. Fiziğin çok iyi ya, insanın içini kıpırdatıyor :D

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Ben teşekkür ederim gözlerimin pası gitti :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Tam benim alanım oldu. :) Orta ve alt trapez kaslarını daha belirginleştirip hacimlendirirsen faydasını göreceksin. Ayrıca arka omuz ve teres kaslarını büyütmek kürek kemiğini geriye doğru daha hacimli yapacak ve ortadaki boşluğu arttıracaktır.

Ayrıca lower back kaslarını güçlendirmek yine aynı etkiyi bu sefer bel bölgesinde yaratır.

1|0
    0|0
    • Sence şu an nasıl altyapı olarak

• Teşekkürler popoyu nasıl büyüteblrm gerek var mı ne büyük ne küçük orta ve yuvarlak duruyor

• Tam ölçüsünü kestiremiyorum tabiki ama bana kalırsa kalçalar ufak. Hip grubu kasları çalıştırarak hacim kazandırabilirsin. Bunun için başta squat olmak üzere yerde yapılabilecek geriye tekme, yarım squat, lunge gibi hareketler faydalı olacaktır.

• Squat yap kalcan disari ciksin. Hyper extention yap sırttan bele doğru 2 tane sutun halinde kas insin. Twist yap belin incelsin sana guzellik sırrı verdim. Kolay gelsin.

1|0
    0|0
    • Squat bacaklrmi kalnlastrr diye korkuyorum

• Hafif kiloyla yap bisey olmaz. Alternatif olarak hip trust yapabilirsin

• Teşekkür ederim

• amaç totoyu göstermek ve begendım ıyı

2|0
    0|0
    • Gerçekten değil yardım istedim

• Nasıl belli değil mükemmel kim nederse desin.

1|0
    0|0
  • Matkabı alıp oyalım, dertli şimdi bu

2|0
    0|0
  • şu an yeterli bence fazlası iyi durmaz

1|0
    0|0
  • biraz popoya çalış bence kuru kalmıs :)) bel on numara daha ne yapcan bundan sonra.

1|0
    0|0
    • Yandan tam çekmedm aslnda ne büyük ne küçük aslında kıvrımlı duruyor squattan korkuyorum bacaklarm kalnlasr diye ne yapablrm sence

• biraz yemen lazım. (yemek) hemen yanlış anlama :) tabi sporada devam.

• Devam o zaman :))

• zeytinlik gibi olmuş kız araya koycan zeytinleri oh miss. D

1|0
    0|0
  • oyuntuyu daha da artırmak istiyosan totoyu az daha büyütceksin ama yaymadan..

1|0
    0|0
    • Nasıl buyutebilirm

• hmmm güzel soru... ama bilmiyorum sanırım :D plates hocana sor o bilir ama diye düşünüyorum..

• Gayet iyi bence daha fazlasına gerek yok...

1|0
    0|0
  • daha fazlası kötü olur.

0|0
    0|0
  • az daha oyulursa vücudun 2 ye ayrılır

0|0
    0|0
  • Harika zaten milleti azdirdin bu arada

0|0
    0|0
  • çok iyi kalçaların

1|0
    0|0
    • Küçük dediler burada

• biraz daha büyük olsa iyi olur da yinede iyi kucağımda olmanı isterdi baya :P

• Çoğu kişi bunu deniyor http://inciswf.com/mov0001.swf

0|0
    0|0
  • ooooooooooooo yeaaaaaaaaaaaaah süüüüüüüüüüüüüper

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu normal olan degil mi o durusu bir de yapsak oyle durur simdi bu sporla mi oldu:-)

1|0
    0|0
    • Normal duruyorum zaten normal durmasam kalcam daha dışarı çıkık duruyor

• Sirt parcalama hareketleri bilirim de bunu duymamamistim o yuzden tatlim. Neyse saclarin cok hos opuyorum

• Teşekkürler :)

• bnmde bole

0|0
    0|0
Yükleniyor...