Fitness hakkında bilgisi olanlar bir sorum olacak detayı okurmusunuz?

Şimdi ben çalışıyorum.1 Aydır fitness a gidiyorum sabah yemeğimi yiyorum. Sonra öğlen yemeğimi yiyorum 1-2 gibi saat 8.30 da akşam yemeğimi yiyorum 9 -9:30 da spora başlıyorum.. Hoca en az 2 saat önce yemen lazım dedi bu ne demek anlam veremedim.

Güncellemeler:
dddddddddddddddddddd
22222222222222222222312

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse bir açıklama yapamamış :) Neyse ben anlatayım. Olay sindirimle alakalı güzel kardeşim. Yediğin yemeği öğütme sürecin en kötü 90 dakikadır. Eğer yemeği sindirmeden spor yaparsan kan dolaşımı sindirime mi yoksa pumpinge mi gideceğini şaşırır, bu da seni rahatsız eder ve verimli sonuç alamazsın. illa 120 dk olması gerekmez ama iki saate yakın olması daha iyidir.

1|1
    0|0
    • Abi teşekkkürler açıkladığın için. Ben işim gereği çalışıyorum eve 8.30 da gidiyorum 9-930 gibi spora başlıyorum artık daha geç gideceğim o zaman. :(

• Sen anlattığımı hala anlamadın. Sana asılmadım da. Herneyse haklısın kolay gelsin uzatmaya gerek yok. Iyi akşamlar. @agathaa

• Çok iyi anladım. Çok sevdiğim için çok Turkceye sevdalandigim için öğrenmek istediğimi söyledin ama öyle değil demek istedim. Bak işte sen olsan bunu 2 cümleyle tamamlamıştın ben hala anlatamadım iyi akşamlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Geç yiyorsun akşam yemeğini çok geç hatta. Akşam yemeğini 18.00 da ondan sonra spora git. Yani spora enyemekten 2 saat sonra başlaman lazım yoksa 3-4 saat geçmesi çok daha sağlikli. Hocam doğru diyor, hocanı dinle

0|1
    0|0
    • Çalışıyorum o saatlerde. Vucudum gelişmedi gibi hissediyorum 1 aydır. :( Sadece 4 kilo almışım kas falan yok

• Dogru soylemis 2 saat onceden yemezsen bunyen kaldirmaz ve rahat spor yapamazsin ozelliklede agir yemekler yiyosan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Spordan hemen önce yersen rahatsız olursun. Karnın ağrır, halsiz, soğuk hissedersin. Değişik hissedersin. Sanki ikindi zamanı uyuyunca;uyanırsında b*k yemiş gibi hissedersin ya işte aynı his. En azından bende öyle oluyor :D

0|1
    0|0
    • Vucut gelişimi olmazmı peki o önemli bende bu dediklerin olmuyor :D Çalıştıgım için yiyemiyorum :D

• Kararlıyım ben 1 aydır gidiyorum. Vucdumda değişiklik göremedim..

• Peki teşekkür ederim

• spora gitmeden 2 saat önce yemek yemen lazım demiş yemek yer gidersen kusarsın zararlı

0|1
    0|0
    • he yani onun içinmi dedi. Vucut geliştirirken bir eksisi olmaz demi bro?

• kusarsan sana artısı olmaz vucut yediğin yemeği ayrıştırıcak protein karbonitrat vb gibi ayrıstırmadna gidersen bir artısı olmaz tabiki

Yükleniyor...