Kalan 1 yılınızda ne yapardınız?

Çaresi bulunmayan bir hastalığa yakalandınız ve bunun sonucunda 1 yıllık ömrünüz kaldığınızı öğrendiniz. Kalan 1 yılınızda ne yapardınız? (Allah korusun, kimsenin başına vermesin)

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenmemiş gibi yapardım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Dünya üzerinde öleceğini bilerek yaşayan tek canlı insandır. Ama hiç ölmeyecekmiş gibi davranan da yine insandır. Dediğiniz gibi bir durum vuku bulmuş olsaydı (geleceği Allah'tan başka kimse bilemez) Takribi varsayım olarak kabul edelim Allah'ın beni affetmesi için sürekli ibadete verirdim kendimi.

0|0
    0|0
  • Aklıma sen soktuğun için sana ceza olarak seninle geçirmek isterdim.

1|0
    0|0
  • Ben 6 ay kala kendimi öldürürdüm var mı cesaret edebilecek?

0|0
    0|0
  • Normal hayatımı sürerim, zaten yapmak istediklerimi yapıyorum =)

0|0
    0|0
  • Deli gibi sex yapardım parayı bi şekilde bulur sex yapa bildiğim kadar anasını satıyım herşeyi yapardım kışın denizde yüzerdim.ne biliyim utanıp yapamadıklarımı yapmaya çalışırdım.Hımmmm.Sevmediğim akrabalarda dahil son zamanlarda tabi kalayı basar görüşmezdim :D yapardımda yapardım

0|0
    0|0
  • cooooooooooooook uzaklara kimsenin beni tanımadığı biryerlere giderdim.

0|0
    0|0
  • ev alıp kiraya veririm

0|0
    0|0
  • Kesin mi bu 1 yil?Sonra gideriz 3-5 kisiyi gebertiriz birden doktor cikar ortaya '''sizin rapurunuz karismis,hayvan gibisiniz size birsey olmaz'' der,o zaman ayvayi yeriz.

0|0
    0|0
  • zaten 1 yıl sonra ölcem, 1-2 suikastin kimseye zararı olmaz dimi.

0|0
    0|0
  • Günah olarak adlandırılan her şeyi yapardım

0|0
    0|0
  • suç işlerdımm banka soyardım adam öldururdum tecavuz ederdım tum kötü şeylerı yapardımm ki cennet garanti olsun bosa gitmeyim

0|0
    0|0
  • Ölüm tarihim kesinleşeceği için ideallerimi bırakıp Japonya'ya gider son anıma kadar Japonya'nın tadını çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • müsait bir yere oturur bir sigara yakardım eee sonra derdim...yarına çıkacağım.garanti değilken bir yıl sonrasını mı düşüneceğim pehh .

0|0
    0|0
  • hep böyle bişey düşünüyodum :) biraz garip gelebilir :) öleciğim zamanı bilip ona göre yaşamak isterdim.. yapamadığım şeyleri yapardım...

0|0
    0|0
  • Deli gibi müzik yapardım :) Hayat zaten bitecek :)

0|0
    0|0
  • Bolca oyun, içki, sex, uyuşturucu ve müzik

0|0
    0|0
  • pompaya devam :)) :P

0|0
    0|0
  • banka soyardım paraları saklardım benden sonrakiler yasasın ben zaten olmusum

0|0
    0|0
  • Mutluluktan ölmek için çabalardım.

0|0
    0|0
  • paso seks yapardım.

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim insanlardan intikamımı alırdım. Madem gidiyorum yanımda onlarıda götüreyim.

0|0
    0|0
  • yamaç paraşütü,bampi jumping, bütün ekstrem sporlar ve su anda yazmaya üşendiğim pekçokşey

0|0
    0|0
  • kelebek nasıl yasıyorsa öyle bazen mutlu mesut yasanan 1 yıl 10 yıla bedeldir

0|0
    0|0
  • Tıka basaa ne bulursam yerdiiiiiiiiiiiiim her gün kebap döner kuru pilavv offfffffff

0|0
    0|0
  • ibadet en mantıklısı zaten onun için dünyaya gönderilmedikmi iman etmek için sınanmank için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kılo problemım olmayacagı ıcın yemeklerden bırı gelsın dıgerı gitsin :D

ıbadetlerımı ederım

ve de sevgılımle evlenırım kız kurusu gitmeyek :D

0|0
    0|0
  • Oha 1 yıl çok uzun.

0|0
    0|0
  • seks.