Blackberry'ciler buraya toplansın

Arkadaşlar suan kullandığım telefon samsung s5270. Anca böyle klavyelileri kullanabiliyorum bu tarz hoşuma gidiyo ama bundanda memnun değilim bi kere samsunga güvenmiyorum zaten ama kampanyadaydı aldım 5-6 aydır kullanıyorum şimdi kontörlü olduğum için her ay konuşmaya sms e internete çok para gidiyo blackberry istiyorum hem bbm sayesinde sms paketinede gerek kalmaz internetde var diyolar paketin içinde arkadaşlarım memnun ama bis paketini herkes iptal etmeye çalışıyo blackberry alma falan diyenler oldu kullanan vardır mutlaka yorumlarınızı bırakın lütfen 8520 curve almayı düşünüyorum iyi kötü tüm yönlerini yazın

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• yes canım kullanan var fakat bende bis bbm kullanmıyorum kapattırdım kendi hattımın sms paketi internet paketi dahil oldugu için. tabi bis olmadıgı zaman black berry kullanmanın fazla bir anlamı kalmıyor bütün uygulamaları wifi ve bis le çalıştıgından ötürü sadece internet paketi ile tarayıcıyı kullana biliyorsun onun harici gps ç.içi sohbet ( face msn anlık mesajlaşma servisleri) falan filan kullanamıyorsun ama yinede tavsiye ederim pratik ve hızlı artı dayanıklı yere düşür düşür bir şey olmaz bataryası diğer telefonlar gibi dakkada bitmez ne kadar kullanırsan kullan en aşa 2 ve ya 3 gunde bir şarja takarsın ki samsung gibi bir telefonu her gun şarja takıyorsun benim telefonun 9700 bold

0|0
    0|0
  • Selammm, Kilo almak isteyenler gelsin diye bir konu açmıştın da tam bastım kaldırmışlar konuyu,öğrenmek isterdim nasıl yaptın :]

0|0
    0|0
    • sadece cici bebe ve bol bol su içtim günde 7 öğün yediğim oldu gece tam yatmadan ne bulduysam tıktım agzıma boyle okuyunca aman ugrasamam dıyodum ama bunu yapınca alısıyosun ve hergunun boyle gecmeye basladıgında farkı goruyosun, basladıgımda 44 kıloydum şu an 49um

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...