Sabır ve Azim deyince aklınıza ne geliyor?

1 ay 2ay 3ay önce spora başlayanlar neden yıllardır ömrünü spora adamış insanlara haksızlık ediyorlar? Sabırlı olun diyoruz yok ben 3 aydır yapıyorum bu sporu istediğim birşey olmadı gelişmiyorum vs. Ya arkadaşım sen doğduğundan beri aldığın kiloyu 2-3 ayda verip profesyonel vücutçu olamazsın ki. Sabır ve Azim diyoruz anlamını mi bilmiyorlar yoksa şaşırıyorum 😕

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu kişi spora başladım hemen kas çıksın istiyor. Yok öyle bir dünya. Azim olmayınca başarı sağlanmaz. Bedava peynir anca fare kapanın da vardır. Anlayana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sabır bende var ama azim yani hırs hiç yok hırs olsaydı dünyadakı en büyük futbolcu olurdum bunu tanıyan herkes söyluyor yani hırs azim yüklemeyle olmuyor yoksa yoktur...

1|0
    0|0
  • azimli sıçan (fare turu) duvari delermis. fakat daha dogdugumuz andan itibaren aceleci telasli yetistigimiz icin hic rahat relax sakin olamiyor. hemen sonucu gormek istiyoruz

1|0
    0|0
  • Agziniza saglik dusuncelerime tercuman olmussunuz.
    Iki gun eline agirlik alan kendini sporcu zannediyor.
    Spor bir yasam bicimidir asktir, kozmetik amaclarla yapilmaz.
    O amacla yapan sporcu falan degildir.

1|0
    0|0
  • Sabır deyince aklıma iyi bir avcı olan aslanlar geliyor hareketsizce avını saatlerce bekler ve genelde de hedefe ulaşırlar...
    Azim deyince ise karıncaların azmine hayranım :)

1|0
    0|0
  • ayakta alkışladım AZİMLİ SIÇAN DUVAR DELER (>‿◠)✌(>‿◠)✌

0|0
    1|0
  • sabır diyince aklıma peygamber efendimiz geliyo

1|0
    0|0
  • Onlar anında herkül olmayı bekledikleri için...

1|0
    0|0
  • Azimle zıçan mermeri delermiş

Asla pes etme demek geliyor

0|0
    0|0
  • duvar ve tuvalet geliyor aklıma

0|0
    1|0
    • Tabi sende haklısın herkes layık olduğu yeri bilir ve düşünür😉😂

• Benim İlk Aklıma Gelen. @agathaa Sonra Sırasıyla Nerde Napıyo İyimi Sağlıklımı Bugün Güne Gülerek Başladımı Vs 😊😎

0|0
    0|0
    • Hay Allah yaa teşekkür ederim. Beni merak etmeyin ben çok iyim Allaha şükürler olsun.

• Ohhhh Çok şükür Şimdi Daha İyiyim Güne Başlayabilirim😎😊

• doğru teknikler kullanılırsa 4-5 ayda bile düzgün bir şekle girilebilir.. biz saldık kendimizi geçti artık bizden yaşlandık :)

0|0
    0|1
  • klasık ulaşamadığını giydirme modu

0|0
    0|0
  • Sporcumusun?

0|0
    0|0
  • Sabır ve azim diyince aklıma cok şey geliyor. Tek bir cümleyle acıklamam imkansız :)

0|0
    0|0
  • sabir ve azim ayni seydir. zira azim yokssa orada sabirda yoktur azim olmayinca boslamak olur.

0|0
    0|0
  • Ygs lys ogrencisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beeeen :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...