Dün akşam ki maçta Melo'yu nasıl buldunuz?

İlk on birde başladı maşallah mükemmel oynadı. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum çok sevindim.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Melo nun ölüsü bu takımda oynar Trabzon maçında azda olsa süre almalı ondan sonraki haftalardada ilk 11 e yerleşmeli tamam Hamit iyi oynuyor ama Melo sakatlandıktan sonra ne kadar gol yediğimiz ortada

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biraz daha iyi

2|0
    0|0
  • Masallah cok iyiydi fizik kondisyon olarak tam hazır değildi ama melo bu hiçbirşeyi gözü Görmez girer oynar

1|0
    0|0
  • Gecen actigin soruda aklim trabzn macina gitti ilk 11 de oynama dedim kupa hic aklima gelmedi oynadigida iyi oldu :) tam hazir degil trabzon macini kaldirmaz hamit iyidir suanlik selcuk-hamit ikilisi.

1|0
    0|0
  • Başarılı..

1|0
    0|0
  • Gayet basarili bir performans gösterdi bence

1|0
    0|0
  • Melo işte.

1|0
    0|0
  • erkek olarak ben futbolu okadar takip etmiyorum. zamane kizlarini yok pes oynayan yok fanatik olan kiz makbuldur diyr ne hale getirdiler :)) senin moda dergilerini karistirmak gerekiyordu arkadasim

0|0
    0|0
    • Bende bir zamanlar nefret ederdim futboldan sonra arkadaş çevresinden etkilendim bağımlılık yaptı.

• o kadar takilma. zevk alabilirsin. ona kimse bisey demez. ama fanatiklik bence cok gereksiz. adam en guzel arabaya biniyor. en guzel hatunla geziyor. en cok parayi verene gidiyor. bizde o tipler yuzunden birbirimize hakaret ediyor tartismalar yasiyoruz. bence cok gereksiz bir alan. ozellikle bayanlarin bilgi sahibi olmasi cok daha gereksiz. umarim asiri fanatik degilsindir

• mac eksiği var şu an için yeterli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• MukemMelo.. baska soze gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...