2 aydır spor salonuna gidiyorum. Kol ve göğüs belirgin olmaya başladı. Fakat göğüslerim hala sıkı ve şekil alabimiş değil. Sizce ne kadar sürede olur?

Mesela çok dar bir tişört giydiğimde göğüsler kötü gözüküyo, çok daha sıkı ve şekilli olabilmesi için kaç ay boyunca spor salonuna gitmeliyim? Her gün şınav çekiyorum, gerçekten belirginleşmeye başladı fakat hala istediğim gibi değil. Sizce neler yapmalıyım?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç olmazsa 6 ay sıkı çalışman lazım anca o zmn belirğin olur. Spor sabır ve azim gerektiren bir iş. Erken yaşta başlamışsın buda senin için çok iyi kalıcı bir vücut yapın olacaktır.

0|0
    0|0
    • erken yaş mı :) üni deyiz ama lisede başlayan arkadaşlarım bile vardı bence o kadar erken değil

• offf illaki laf kovalayacksiniz demi? Adam 35 yaşına gelmiş dambıl tutmayı bilmiyor. Bana kalsa sende çok çok çooooooooook geç kaldın o yüzden 2 ay geçmeden hemen kocaman göğüs istiyorsun. Benim oğlum 3 yaşında başladı ben 4 yaşında ve hala devam ediyor. Anladın mı Şimdi?

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 ayda bişey cıkmaz 4 ay daha calıs sonra gel

0|0
    0|0
  • 4 ayda sekil olusur beslenmeni duzenli yaparak devam et

0|0
    0|1
    • aynnen beslenmeme dikkat ediyorum. Acaba eve barfiks demiri alsam mı? Faydası olur mu acaba?

• İllaki faydasi olur kendi agirliginla calismak daha da gelistirir. Ama beslenme onemli biliyosundur zaten.

• Hemen olmaz güğüsü iyi çalışman lazım acele etme spor sabır işi

0|1
    0|0
Yükleniyor...