Çok kadın hiç kadın mıdır?

evet bir bar filozofu sözü böyle diyor,çok kadın hiç kadındır yanlızlıktır sonu. ya sizce?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğruyu söylemiş.Zaten doğduğundada bir dünya dolusu kadın vardır seçebileceğin.Yani hem hepsine sahipsin hem de hiç birine.

0|0
    0|0
  • cok erkek

0|0
    0|1
  • Bence de öyle. Çünkü hiçbirine tam anlamıyla kendini veremezsin.

Bocalar durursun, gider gelirsin, ortaya karışık saçma sapan bir şey olur o.

Son derece de sağlıksız bir durum bence.

0|0
    0|0
  • sevgilisi/eşi olan adama piyasada talep daha çoktur

rekabet şansı az olunca kadın gaza gelir,zafer için kendini paralar

hangi ayyaş filozofun teorisiyse al, çürüttüm gitti

0|0
    0|0
  • İssiz adam misali :)

0|0
    0|0
  • Cok kadin bi arada olunca kendilerini kaybediyorlar :D

0|0
    0|0
  • Doğru demiş ama bunu anlamanız için bi olgunluk gerekir ;))

0|0
    0|0
  • bana aıt olan tek erkek dıyorum

0|0
    0|0
  • ıssız adam

0|0
    0|0
  • çok kadından kastı ne bu filozof bey amcanın anlamadım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok kadın derken heralde sevgili filozofumuz, çok kadınsı yani etrafa kadınlıgını yüksek seviyede hissettiren kadındır demek istemiş olabilir. Görüyorsuz şte etrafta bunlardan. Tamam çekici geliyor "offff şuna bak yiriim" demiş olanlarımız, "yüzü kötü ama bim poşeti neden var ?" diyenlerimiz bile var. Ha ben "çok kadın, hiç kadındır" diyorum sanırım (:

0|0
    0|0
  • Evet, çok kadınlaysan onlarında niyeti sadece birlikte olmaktır bi süre sonra onlarda çeker gider yanından, tabi sen böyle çipken diğer kızlarda hakkında hep kötü düşünür kimse senle gelecek düşünmez sonuç olarak yalnızsın :)

0|0
    0|0
  • teldeki 5 kustan eldeki 1 kuş hep iyidir teldeki 5 kuş yanında olmanı istediğin anlarda yoktur ama o eldeki bir kuş yokmu işte o hep seninledir

0|0
    0|0
  • Şu kadınlar üzerinden felsefe üretenelere kılım.. "Bir kadın" diye başlanan sonu "gibidir" diye benzetmeler ile biten..

0|0
    0|0
  • Anlamadım şu sözü. Felsefeyi de sevmem zaten. Türkçe meali var mı ?

1|0
    1|0
  • saçma.

0|0
    0|0
  • Şarkıyı yeni mi dinledin? Çok etkilenmişsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...