Galatasaray bu sene şampiyon olabilir mi?

Galatasaray bu sene çok transfer yaptı ve şampiyonluğun en güçlü adayı sizce bu sene Galatasaray neler yapabilir...

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan transfer yapmak değil takım olabilmek

0|0
    0|0
    • beğendim bu yorumu real madrid transferler yapıyor ama barcelona hep yeniliyor :)

Kızlar Ne Diyor 11

• olsun yada olmasın ligte fenerbahçe olmadıkça ne galatasaray galatasaray olur ne şampiyonluk bişiye benzer

0|3
    0|0
  • Olamaz

0|1
    1|1
  • bize yenildiler ipler elimizde hehe

0|0
    0|0
  • Bence umulmadık bir takım şampiyon olsun... (Şikesiz tertemiz...) (Not: Galatasaraylıyım..)

0|0
    0|0
  • Galatasaray gönlümüzün şampiyonu :P

1|1
    0|1
  • Olsa iyi olurdu ama sanmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Olamaz.

0|0
    1|0
  • tabiki de neden olmaısn

0|0
    0|0
  • evet olur yine

0|0
    0|0
  • olmaz şampiyon BJK

0|0
    1|1
  • olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şampiyon Galatasaray olur bence.

0|1
    0|0
  • tabiki olacağız.. Bu sene tribünlerin havası daha başka olacak. Zaten bu stadımızda herkesin ayağı titrer. Ali SamiYen 'DE olduğu gibi. Herkesi kombine almaya davet ediyorum. Görevimizi yapalım. Bu takım her türlü bu sene şampiyon olacak. Eski günler gelecek yine herkes bizi konuşacak. 10 sene ara verdik diğerleri tırıs çıktı iş gene bize kaldı. Ultraslan olarak her branşta takımımızın yanındayız.

0|1
    0|0
    • arena da titremeyen takımlar çok başta fenerbahçe..geçen sene trabzon da titremedi sanırım...

• bu sene çok daha iyi olacağız takıma ruh geldi ruh çok iyi oynamıyorlar ama güzel şeyler olacak bu kesin:)

• tribün sorumlusu olarak bu sene her şeyimizle takıma faydalı olabilmek için bütün tribünlerde organizasyonlar yapacağız bu sene sadece biz konuşulucaz.

• Diğer takımların durumu göz önünde bulundurulduğunda ve galatasaray'ın hem yönetimin hem de teknik ekibin ve oyuncuların yeniden yapılanmasıyla birlikte kesinlikle bu sene şampiyon olacak. Hatta iddia ediyorum lig bitimine 3-4 hafta kala garantilemiş olacak. Gelecek sene nisan ayında burada kalırsak bu cevabı referans veririz.

Ayrıca; link

0|0
    0|1
  • diğer 17 takım gibi galatasaray da şampiyon olabilir elbette. çok transfer iyi değildir. azar azar gitmek en iyisidir.

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasaray iyi olacak bence olabilir.Kadromuz iyi bide arshavin gelse iyi olacaktı ama yinede iyiyiz.Kısmet bakalım.

0|0
    0|1
  • olamaz.

0|1
    0|0
  • süper ligi yöneten yayıncı kuruluş olduktan sonra şampiyonun kim olup olmayacağı meçhul bir şeydir artık. teknik olarak transferlerin yeterli olduğu ama ruhunu ve takım olgusunu kaybeden galatasaray için bu sene şampiyonluğun zor olduğu aşina. fatih terimin de bu konu hakkında düşünceleri ilk önce takım olmayı başarmayı becermekle birlikte seneye şampiyonluk için adım atmaktır.

0|0
    0|0
  • transferler çok iyi ama clubtan toplaması lazım fatih terimin okadar arızalı adamı =)

beşiktaşlı olarak bu sene de yine hüsran bize =)

0|1
    0|0
  • çoktan oldu bile

0|0
    0|0
  • futbolda her şey mümkün toplama takımda olsa kadro fena değil gs de ama uyum olurmu bilmem,sanırım fenerbahçe bu seneki taraftarının gücü ve yapılanlar dolayısı ile oluşan extra motivasyon ile alex le birlikte coşar..

0|0
    0|0
  • belkı sampıyon olamayabılır ama ust sıralara oynar ve avrupaya gıder.gıttıgı zamanda dıger turk rakıplerden daha ıyı oynar.ne yaparsın gelenek

0|0
    0|0
  • takım olamadıktan sonra şampiyon olmak biraz zordur. fatih hoca'da konuşmalarında bunu söylemiştir. güzel bir takım oluşturdu galatasaryın eski ruhunu tekrar geri kazandırırsa lig tadından yenilmez. seneye olursunuz inş.

0|0
    0|0
  • ahan da buraya yazıyorum galatasaray şampiyon olamaz,

çok fazla transfer yapıldığı için kadronun oturması en az 1 sene ister.

0|0
    0|1
    • katılıyorum. beşiktaş ta geçen yıl süper transferler yaptı ama kadro oturmadığı için pek işe yaramadı. umarım bu yıl olurlar :)

• barcelona neden bu halde biliyomusun, işte tamda bu yüzden .adamlar her sene 1 yada 2 oyuncu alır ve aldıkları oyuncuyu direk ilk 11 de oynatmazlar.oyuncunun pas alışkanlığını geliştirmesini beklerler.

Messi bile yıllarca yedek kaldıktan sonra ilk 11 de oynamaya başladı

• bizi yine ketnpereye getirmezlerse gs şampiyon olamaz

0|1
    0|0
  • Bence bu sene Galatasaray. Şampiyon

0|0
    0|0
  • olabılır mı ne kelımeee ıkı hafta sonra gorusurzz arenadakı trabzon macında :D

0|0
    0|0
  • olucaz az kaldı az

0|0
    0|0
  • Olduk bile :)

0|0
    0|0
  • iyi oynarsa olur, neden olmasinki?

0|0
    0|0
  • Olsun artık kabak tadı vermeye başladı.Yıllardır ne Avrupada ne Şampiyonlar Liginde varız.

0|0
    0|0
  • kesin olur

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...