Fatih Terim bu kadar maaşı hak ediyor mu?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF ile 5+2 yıllık mukavelesi gereği toplam 24.8 milyon Euro kazanacak. Terim'in yıllık maaşı ise 3.5 milyon Euro'ya denk geliyor. ( kaynak sabah gazetesi )
Sizce Fatih Terim bu kadar maaşı hak ediyormu ya da bir teknik direktöre bu kadar maaş ödenmelimi?

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne teknik trektörler o parayı hak ediyor nede futbolcular. O kazanılan paraların öbür tarafta hesapları sorulacak. Yazıklar olsun millet asgari ücretin kavgasını yaparken. O paralar nasıl ödeniyor insanın içi acıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• Alıyor alıyorda
    Artik onun gibi dinazor kafali teknik adamlarin devri kapandi.
    Galatasarayliyim ben..
    Takim calistirabilir ama milli takım asla..
    Hala formsuz olan oyunculari oynatmakta israr ederse
    Emre gibi bir adam hala takım kaptanı ise..
    Anadolu takımlari besiktasi trabzonlu oyuncuları göremiyorsa

İsrarla aynı sistem ayni oyuncular üzerinde diretiyorsa
    oldukca tuhaf olur..

0|2
    0|0
    • Evet çok sabit fikirli bir hoca. Standartları var ve dışına hiç cıkamıyor yaratıcılık yok oyuna müdahale yok. Futbolcuyu gazlayıp sahaya sürüyor.

• Helal olsun cok guzel tespit yapmissin.

• elalll be
    ya milletvekilleri uyanaın artık
    de bunlara!

0|0
    0|0
  • Bana göre futbolcular da o kadar parayı hak etmiyor teknik direktörlerde ama veren veriyor işte.

0|0
    0|0
    • Evet sektör biraz şişirildi. Hakedilmeyen paralar kazanılıyor.

• Hak ediyor veya etmiyor ne seni ne beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • tabi onun maaşı Amerikan vatandaşlarının vergileriyle ödendiğinden haklısın bizi ilgilendirmez.

• Senin paran benim param gitmiyor :D Reklamlar ve biletler yeter.

• Bir Millet Vekili
    2 Senede Emekli Oluyor !
    Parsel Parsel Satarken Bu Tepkiniz Neden yok anlamıyorum d:

0|0
    0|0
  • yabancı teknik direktörlere 4 milyon veriyorsunuz zorunuza gitmiyorda fatih terim mi zorunuza gidiyor

0|0
    0|0
    • Detayı okumadın değilmi. Okuma kültürü gerekli ama yoksa utanabilir insan.

• merak etme okudum. yabancı teknik direktörler 4 milyon euro aldı. ayrıca gittiler taazminat aldılar. hiçbir başarı getirmediler. kimse onlrın maaşlarını sorgulamadı ama

• yanlışın var cok sorguladılar hatta neden yabancı hoca getiriyoruz diye spor programlarında bir çok eski futbolcu laf soyledi. Örnek Rıdvan, Sergen. Hakan Ünsal ben hatırlıyorum bunları.

• o adam çalışmasa yine programlardan yatırımlardan para kazanır sen ne diyorsun? :(

0|0
    0|0
  • Maaş kabarık ama Fatih hoca Türkiye Milli Futbol Takımımız için elinden geleni yapıyor bunu da unutmamak lazım...

0|0
    0|0
    • Tamam hocanın eskiden bir prestiji olduğunu kabul ediyorum ama artık eski duygularını taşıdığını sanmıyorum. Bence futbolcuları çalışmıyor. Çunku bir çok yetenekli oyuncu var ama o hala 4 büyük takımdan başka tek tük futbolcuya şans veriyor. Geçen maçta Egemenin oynamamasını hala anlayabilmiş değilim. Kimsede anlamadı zaten.

• Hayir etmiyor

0|0
    0|0
  • Yapacak bısey yok Imparator dedik bir kere :)

0|0
    0|0
  • hayır haketmiyor

0|0
    0|0
  • fatih terim haketmiyorsa kim hakediyor? ve bundan çok daha fazla kazanan teknik direktörlerde var.

0|0
    0|0
  • Hoc biri haketmiyokii

0|0
    0|0
    • Haklısın bu kadar parayı kazanacak ne yapıyorlar.

• Allahtan yabanci siniri kalkiyor turkler ne pas atiyo ne pas aliyo hallisahada yaptigimizi yapiyolar seneye yabanci kalksin turkiye cosar

• Paranin pesinde giden sahtekarin teki ya. Galatasarayi para icin satti zaten.

0|0
    0|0
    • O yaştan sonra işi para olacak tabi. Galatasarayı neden sattığını bilmiyorum açıkcası. Parasalda olabilir siyaside olabilir.

• Mezarami goturcek parayi dunyalari var zaten ama yetmiyor demek.

• Kefenin cebi yok diye hatırlatmak gerekir kendisine :D

Yükleniyor...