Güçsüzlük hissi ve kasılma?

Arkadaşlar özellikle şınav çektikten sonra çok zorlanıyorum 10kg şar 2 tane dambıl toplam 20 kg ile çalışıyorum evde kendi halimde onlar bile artık etki etmiyor arttırmam lazım ağırlıkları ya da salona başlamam lazım artık

bu güçsüzlük hissi özellikle şınavdan sonra oluyor anca 15 20 tane felan çekebiliyorum tek seferde bu sabahta şınav çekerek başladım spor yapmaya normalde ant. bittikten sonra çekiyordum çekebildiğim kadar bu sefer başta çektim şınavı ve 10'dan sonra acayip derecede kollarım titremeye başladı ve bıraktım 12'de felan

bunun üzerine kol çalıştım 4 hareket 3 set 12 12 8 tekrar şeklinde normalde hiç olmazken ayaklarım felan titremeye başladı bu sefer kol çalışırken ayakta oturarak tamamladım bazı hareketleri

bir de şöyle birşey var ben oldum olası çocukluğumdan beri sol eli kullanıyorum sağ el ile daha yemek bile yememişimdir hatta su felan bile içmemişimdir sağ el ile sadece dambıl kaldırırken kullanıyorum

Ve sağ el daha doğrusu sağ kolda arada bir kasılma oluyor sanki birşey çekiyormuş gibi kolunu bu 5-6 saniye sürüyor sağ ayak içinde geçerli bu söylediğim şey ve cidden çok moralimi bozuyor bu durum spor salonuna yazılırsam ağırlık kaldırırken kasılırsa aynı şey olursa ne b*k yerim diye düşünmeden edemiyorum

aynı şey araba kullanırken de geçerli araba kullanırken şuana kadar birşey olmadı ama tedirgin oluyorum korkuyorum bu olaylardan dolayı epilesi doktoruma merak edip gitmiştim bundan 1-2 ay önce anlatmıştım bu durumları kontrol etti reflexleri felan çekiç tarzı birşey ile vurup nöbete benzemiyor hiç dedi

nöbet diye şüphelenmiştim ben ama doktorumda nöbete benzemiyor dedi doktorum dediğim 16 senelik doktorum amerikaya felan seminerlere giden biri en iyi nöroloji doktorlarından biri annemler ben hatırlamıyorum ama ilk epilepsi teşhisi konulduğunda benim nöbetlerimi engellemek için her doktora gitmişler her ili gezmişiz bir tek bu doktor iyileştirmiş beni nöbet değilse bu kasılmalar ne oluyor tam olarak?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• stresten oluyor bunların hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...