Spor salonları hakkında bilgi sahipi olanlar?

Spor salonları ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum yardimci olursaniz çok sevinirim şimdi ben 18 yaşındayım ve hiç bir aktiviteye felan daha önce gitmedim tek yaptım aktivite dışarıda yemek yemek sinemaya gitmek bu sene spora başlamayı düşünüyorum şimdi bu spor salonlarında ki sistem nasıl sorularım asagida yardimci olan arkadaslara teşekkür ediyorum.
*Şimdi ben vücut geliştirme yüzme vs. Bunlara gitmeyi düşünüyorum bunların herbirine ayrı mu başvurmalıyim yoksa kayıt olduktan sonra zaten butün aktiviteleri yapabilir miyim?
*Spor salonunda eğitmenler yönlendiriyor demi çünkü yüzmë konusunda oldukça başarısızim birinin öğretmesi gerek.
*İstanbul Avrupa yakasında onerebileceginiz salonlar var mı fiyatlarıyla beraber, ?
Simdiden Teşekkürler

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesimmm spor salonlariinin cogu para tuzagidir hoca moca hikaye... maddi durumun iyise bu unlu hocalar var 1e1 saddece senle ilgileniyor onlardan tutuyosun ben murat bozun hocasini bulmustum ama karsidaydi gidememm orayada... eger tek basina yapabilceksenn yuzmeye git yuznek senin vucudu yag seviseyisini esitler yuzmeyo birakincada yaga donusmez haftada 5 gun yuzme 2 gun bodye git ben 2 yildir gitmiyorum gobek haricinde vucudum cok iyi hala sisik bir kasim var hergorn nerde bodye gidiyosun dedi amma 2 yildir gitmiyoum yuzmek en iyi spor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce rahat ol ve kimsenin dediği kendi dediğinden daha değerli olmasın sonra vücut geliştirmeyle yüzmeyi aynı gün yapma hocalar sana yardımcı olacaktır zaten

0|0
    0|0
  • Ne Ögrenmk istedigini anlmadım

0|0
    0|0
  • Düşüneyim bir

0|0
    0|0
Yükleniyor...