Erkek arkadaşınızla tartışıyorsunuz ve gün boyunca aradıklarına cevap vermiyorsunuz

20 30 kere aıyor mesaj atıyor cevapsız bırakıyosunuz peki ertesi gün telefonuna cevap verdiğinizde ben yemin ettim herşey bitti bundan sonra arama sorma dediğinizde ne yaparsınız?siz erkeklerde 1 gün boyunca cevapsız kaldığnızda hemen herşeyi bitirirmiisniz sevgi bu kadar kolaymı anlamıyorumki:(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben de sevmiyorum öyle yapılınca. öldüm mü kaldım mı ya bişe olduysa. birgün cevap vermeyen hiç cevap vermesin daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben mesela , kız arkadaşımla tartışınca ona şöyle diyorum. Sen işine bak bende işimi halledeyim biraz sakinleşip öyle konuşalım. Çünkü eğer o anda devam ederse konuşma boyut farklı yerlere gidecektir ve bu tarz sorunlar yaşanacaktır. En güzeli birkaç saatliğine konuşmaya ara vermek. 1 gün abartı olmuyor mu ?

0|0
    0|0
  • o kişilikle alakalıdır şahsen ben sevgilimi aradığımda bir kez açmıyorsa mesajıma bir kez attığımda cevap vermiyorsa defalarca aramam mesaj atmam bu ısrar niye anlamam saten ama bukadr kolay bitmez ama yemin etmiş falan sorun neydi ki bukdr

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey bu kadar kolay değil. Siz de ilişkinizi basitleştirmeyin. Seviyorsanız karşılıklı geçip konuşun bir daha kendinizi bu duruma düşürmeyin.

0|0
    0|0
    • bencede bukadar kolay olmamalı ama inat etti bukadar inat olduğunu bilmiyordum:( teline cevap vermedim diye ilşkisini yıkıyor yok böyle bişey

• derdimize bakarmısın yaa şaka gibi geçmiş bütün duygularımı buraya yazıyorum oysaki onun umrunda bile değilim belki:) ağlanıcak halime gülüyorum

• Üzme sen kendini emin ol giden daha çok üzülür o kaybeder sen değil.

• Ben sık yaşadım bu durumu. Ama hep çok üzülmüştüm o zamanlar. Yine de bitirmemiştim.

0|0
    0|0
  • Pakizeler cehennemi Lord voldemortun laneti.. Diller kilitli parmaklar tutuk mk..

0|0
    0|0
  • O gün cevap vermemesinin sebebine bağlı.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki herşey yeni başlıyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tartışma olmuşsa sorunu halletmek için tekrar aranıyor demektir, he konuşmak istemiyorsanız söylersiniz uygun bir dille. Çok sinirliyim sakinleşene kadar konuşmak istemiyorum lütfen sonra konuşalım gibi. 20-30 kere aranıyorsa ısrarla bişey var demektir açılmalı o telefon karşıdaki insanı zıvanadan çıkarmanın alemi yok. O da sonunra ehh yeter senle mi uğraşıcam bitti diyiveriyor sonrada ee noldu ne çabuk bitti deniyor. Trip atarken b*kunu çıkarmamaya dikkat edilmeli.

0|0
    0|0
  • ben bayram geldi geleli konuşamıyorum bana biraz müsaade et sıkıntım var diyo. günaydn bile yazmıo kaç gündr ama bişe diyemiorm.. benim için kolay değil ama erkeklere sormuşsn bakalm ne dieckler

0|0
    0|0
  • tez canlı bir arkadaşmış demekki.20 defada aranmaz ki,aramayı açmıyorsa mesaj at açıklama yap yumuşatmaya çalış diimi.yok kızmıştır o 2-3 gün sonra döner

0|0
    0|0
    • yokya 5 gün oldu halen aramadı:(

• tartışmamızdan sonra 2 gün yalvardım bitti diyip durdu ben daha ne yapabilirimki ben isterim olmasını ama gelecekle ilgili kaygılarım var aynı şeyleri yapıcaksın yine diyip duruyor halbuki bişeyde yapmadım sadece teline cevap ve mesajlşarına cevap vermedim :(

• hemen arayıp yalvarmıyacaktın.adam sinirli tripte.

• ısrarcı olmak da bazen sıkıntı. cevap verememenin açıklamasını öğrenseymiş bari.

0|0
    0|0
    • bana yaptığı yanlışın farkına varıp bir daha yapmamasını sağlamak için cevap vermedim ama ertesi gün cevap verdiğimde bana çok büyük yemin ettiğini ve ilşkimiizn yürümeyeceğini söyledi bende 2 gün yalvardım resmen ok sinirliydim tartışmak istemedim bu yüzden cevap vermedim demkki senin için herşey kolaymış buda bahanen oldu diorum yok barışmıyoya şaka gibi ilerde böyle bişeyi tekrar yapabileceğimi ve böyle bir ilşki istemediğini söylüyor evet ben hatalıydım bunun için yaptı demiyorda:(

Yükleniyor...