Paul Pogba hakkında ne düşünüyorsunuz?

Juventus'un genç oyuncusu Paul Pogba hakkkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gelecekte büyük bir yıldız olabilir mi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• 4 ay sakat kalacak formu etkilenmezse eğer büyük bir yıldız olabilir. Real Madrid veya Barcelonaya giderse arka planda kalacaktır. PSG bence ona en uygun takım. Real Madrid'e gelmesini isterim ama kimi kesecek Kroos var Modric var ikiside ilk 11 oyuncusu. Zaten gelse bile Ronaldo var. Eskiden Los Galacticos denilince Raul, Figo, Ronaldo, Zidane, Carlos diye sayardık şimdi. Cristiano Ronaldo diyoruz çünkü o kadar büyük bir seviye farkı var ki arada takım Ronaldo'dan ibaret oldu tıpkı Barcelona'da Messi'den ibaret olduğu gibi. Bu 2 takıma giderse asla Ballon D'oru kazanamaz fakat PSG, Manchester United gibi takımlara giderse kazabilir tabi Juventus'ta da kalabilir. PSG ya da United'a giderse Pogba için daha iyi olur eğer takımdan ayrılacaksa.

0|0
    0|0
    • United'daydı zaten ama enayilik yapıp serbest bıraktılar artık united hak etmiyor bence onu ama yetenekleri ile ball'on dor u ileride kazanabilecek kapasitede olabileceğini düşünüyorum bu adamın.

• Biliyorum Fergusonla sorunları vardı ama menajeri açıklama yaptı Pogba'nın United ile hiç bir sorunu yok sorunu Ferguson ileydi diye. Kazanır mı bilinmez evet kapasitesi var ama Ronaldo ve Messi dönemi en az 5 yıl daha devam edeceği kesin. Hatta Ronaldo en az 6-7 yıl daha üst seviyede oynayabileceğini açıklamıştı. Hazard'ında potansiyeli var harika bir oyuncu ama Chelsea'nin yıllardır devam eden sisteminde çürüyüp gidiyor. PSG gitse iyi işler yapar bence. Real Madrid'de Jese vardı geçen sezon müthiş bir ivme yakaladı onu da Ballon D'or adayı görüyordum ama sakatlıktan sonra fomra şansı pek bulamıyor şuanda.

• manu ile olan anlattığın durumu bilmiyordum öyle ise dönebilir tabi aslında ferguson'un genç yaşta pogba'yı manu'ya alması bile bu adamın ne kadar yetenekli olduğunu gösteriyor. bilirsin ferguson yetenekli genç futbolcuları keşfetmede bir üstad. ronaldo'yu da 17 yaşında iken o yaşta bir oyuncuya göre dünyanın parasını ödetip manu'ya aldırmıştı. messi-ronaldo dönemi 5*6 sene daha sürse de önemli değil. pogba şu an 22 yaşında 5-6 sene sonra 27-28 olur ki bir oyuncunun en verimli zamanı zaten o yaşlardır. ronaldo 6 sene daha oynarım diyebilirim ama zaten şu an 30 yaşında 36 yaşına kadar bu seviyede futbol oynayabileceği çok gerçekçi gelmiyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Severim kendisini. Bruma'nın abisi gibi:)

0|0
    0|0
    • Bruma ile çok yaş farkları yok ama bruma geleceğin en büyük yıldız adayları arasında gösteriliyorken yerinde saydı kendinu bir türlü geliştiremedi ama bu adam dolu fizgin gidiyor.

• Çocuk, milli takımda Ronaldo'nun yedeğiydi. Yetiştiremedik Bizden kaynaklı. Başka ülkede olsa çok daha gelişirdi.
      Tip olarak benzetiyorum ama evet Pogba çok iyi.

• O da olabilir stoch da bruma gibi geleceğin en büyük yıldiz adayları arasında gösteriliyordu fenerbahçeye geldiğinde ama o da bir arpa boyu yol gidemedi. kusuru kendimizde de aramakta fayda var dediğin gibi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Onümüzdeki senelerde mevkisinin en iyilerinden biri olarak gösterilecek

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir futbolcu bana hep patrick vierayı anımsatıyor ve yaya toureyi.. Bence ispanya ve ingiltereye gitmeli, chelsea da büyük iş yapar. İspanyada ise daha çok barçadan, real için uygun olabilir. Tabii Barçaya gelirse de kademe atlayabilir. Fiyatı yanlız dudak uçuklatıyor. 80 milyon ero :)

0|0
    0|0
  • Olabilir, çok iyi bir orta saha oyuncusu...

0|0
    0|0
  • ortasahanın tanımını tekrar yaptırcak bu adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...