Eski sevgilinizin yanında arkadaşınızı görürseniz?

Eski sevgilinizle buluşacaksınız yanında önceden yakın arkadaşınızı gördünüz zaman kısıtlılığından görüşemiyorsun. O da eski kız arkadaşınızla bir anda arkadaş olmuşlar bu durumda kıskanır mıydınız? Yoksa umursamaz mıydınız? Kıskanıyor ya da kavga çıkarmaya çalışan erkek hala bir şeyler hissediyor mudur ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilimin yanında Gördüğüm an arkadaşımı,

Kulaklarımın çınlama sebebini bulduğum andır.

Ayrıca: Erkek eskide de olsa yenide de olsa... ne zaman olursa olsun,

"O ANDA SAHİP OLDUĞUNU" yada öncelerden "UNUTAMADIĞINI" korur.

Dahilinde Kavgada kaçınılmaz olabilir elbet.

Aslında bu...

Ama Not düşmek gerek sanırım:

-Tabii adam gibi adamsa veya insan gibi insansa diye...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için.

Hala sevgilisi olupta bu reaksiyonu göstermesi doğal mıdır?:) Çünkü o çocuğu görünce beni aşağılamalar şöylesin böylesin falan. Aramızda bir şey olmayacağını biliyor ama arkadaşlığa takmış durumda. Ve bakışlarla erkek egomanyasını haddinden fazla yaşadık.

• ahaha:) haklısın sanırım.

Ama takıntı olmak can sıkıcı.

• Takıntı olabilmekte diğerlerine göre bir artın var demektir pek kötü şey sayılmaz doğrusu:))

...Kısa sürede hakikaten bu sorun ortadan kalkar bence(doğru şekilde yapılan hal ve hareketlerle tabii)

Erkekler Ne Diyor 1

• vururdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Altında birşey ararım elbet.Senle buluşacak adam onun ne işi varmış orada .Aranızı yapacak olsa seninle ayrıyetten buluşurdu değil mi?

0|0
    0|0
  • ne nıyetle yanında durduguna baglı.. ama bılmıyorum o an yenı bırıyle bırlıkteysem umursamam ama aklım ondaysa nıyetı ıyıde olsa kotude olsa cıngar cıkar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...